Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjük ott. Hogy 12/l vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjük ott. Hogy 12/l vagyok. Van egy fiú az osztályomba, aki látszik, hogy belém volt zúgva, de én utáltam. Azóta változtak az idők, és megverték nemég ezt a fiút és én beleszerettem. (? ) (lent)

Figyelt kérdés

ma volt egy próba, rajtunk kívűl 6 gyerekkel, tanár nélkül.

és előtte a folyosón ilyeneket mondott nekem a fiú wc előtt, hogy gyere be dugni!én zavarba jöttem és elfutottam. Aztán a próbán is végig ilyeneket mondott, meg minden... Elég komolytalan, nem tudom mit tehetnék vele, mindenki úgy tudja, hogy,utállom, de én szeretem. Kedvesebb vagyok vele, de ez meg már feltűnő. Most mit tegyek hogy mégis valahogy összejöjjünk??

12/l



2012. nov. 23. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
dugj vele
2012. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp ne dugj vele, ha tanácsolhatom. Gondold végig, hogy tényleg szerelmes lehetsz-e egy ilyen felfogású fiúba.
2012. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért zúgtál bele mert megverték?
2012. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
áháhá :DDD
2012. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
légyszi értelmes válaszokat! -.-
2012. nov. 23. 21:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó, ha megtudnátok mind a kettőtökről hogy szeretitek egymást meg ilyenek, akkor mi lenne a következő lépés? Miket csinálnátok? Oké , puszi belefér. De ahogy elnézem, a fiú nem ilyen értelmi szintű.
2012. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kicsi aranyos lány, aki ilyen alpári bunkó, hogy ilyeneket szól be neked, azt el kell hajtani a francba, aztán levegőnek nézni. Ezt nem azért mondta neked, mert szerelmes beléd, hanem mert viszket a kukija és tényleg meg akar dugni. Nehogy kedves legyél vele ezek után.
2012. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen fiút kár hajkurászni... lehet h most tetszik neked vagy akár össze is jönne de sztem (csak gondolom) h nem tartana túl sokáig és ha kicsit "problémás" lehet h téged is vele hasonlítanának össze ami nem feltétlenül lehet jó. Lessz más :)
2012. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd a fenebe, ne foglakozz ijenekkel.

Elotted all meg az elet ra ersz kesobb is csinalni az ijen dolgokat. :)

Menny el a baratnoidhez ,pizsi party ijenek ami egy 12 eves lanyhoz illik.

Ne foglalkozz te meg a szexel. Ra ersz hidd el

Remelem okos lany leszel :)

2012. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én 11 lány vagyok és nekem is tetszik egy nálam 1 évell (6.-os) idősebb srác...De neki meg barátnőjevan....

(Tanács?)

Amúgy nem tudom, szerintem vagy mond meg neki hogy szereted, vagy hogyd ott.Az én szerelmem is tudja.♥

2013. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!