Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a mentoromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a mentoromba, mit tegyek? Hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Az egészet azzal kezdem, hogy egy angol suliba járok, különböző nemzetiségű diákokkal, pl. lengyel, szlovák, litván stb. Szereztem sok barátot, mindenkivel jóban vagyok és összebarátkoztam egy afganisztáni sráccal is, akibe hamar bele is szerettem, de sajnos nem jött össze és inkább a barátaival lógott, mint velem. Ezért kissé elszontyolodtam, matek órán is majdnem sírtam, de pont akkor jött oda a mentorom és felvidított. Azóta mindig, ha találkozok vele, reszket a kezem-lábam, dadogok, mint egy hülye, de sikerül erőt vennem magamon, akkor egész normálisan tudok viselkedni előtte, de közben a szívem majd kiugrik a helyéről. Amúgy aranyos, kedves, már a beiratkozáson is kiszúrt, segített már nem egyszer a papírügyeimet intézni. Volt olyan is, hogy durván három napon keresztül mindig megkért, hogy maradjak benn óra után 10 percet. Ilyenkor hülyét kaptam, de végül csak egy papírt akart segíteni nekem elintezetni, hogy olcsóbban tudjak kaját venni a suliban. Nekem mindig külön köszön, szokta kérdezni, hogy minden oké meg ilyenek. Sajnos attól tartok, hogy házas, mert van gyűrű az ujján, de az angoloknál nem lehet biztosan tudni. Max 20 éves lehet. Úgy látom, nem vette eddig észre, mert ugyanúgy bánik velem, mint eddig. De ilyenek az angolok, nagyon aranyosak, meg segítőkészek, főleg az iskolai dolgozók, de általában mindenhol. Ki akarok belőle valahogy szeretni, de szeretnek továbbra is ilyen jóban lenni vele.

2012. nov. 9. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiszeretni nem lehet senkiből! Lehet csalódni , szakítani, elhagyni, megutálni,elfelejteni, stb.

Szeretni csak bele lehet.

2012. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma is meghalt a kiscicám, aki nagyon a szívemhez nőtt. Az óra előtt mar a sírás fojtogatott, próbáltam visszatartani. Pont ott volt, elvitt a könyvtárba és megvigasztalt. Jót beszélgettünk, biztonsagban érzem magam mellette. Ha szingli és az osztálytársam lenne, nem lenne semmi probléma.
2012. nov. 9. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
:( sajnálom a kiscicádat. A sráccal meg beszélgess minél többet, csak így tudhatod meg, hogy érez-e irántad valamit. Sok sikert!:)
2012. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahogy derítsd ki, hogy házas-e.

Hány éves vagy?

2012. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok, ő meg lehet 20-24 között, de az angolokról nem igazan lehet megállapítani ránézésre a korukat (saját tapasztalatból tudom). Van karikagyűrű az ujján, de nem lehet biztosan tudni, hogy házas-e. Bar egyszer-kétszer láttam egy nővel hazamenni a suliból, de nem ismerem.
2012. nov. 11. 11:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az én formám, szerencsétlen vagyok a szerelemben :(
2012. nov. 11. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!