Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszek valakinek?

Figyelt kérdés
Miből derül ki? Lány vagyok ..
2012. nov. 23. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Odamész, megfogod a farkát, ha feláll, tetszel neki.
2012. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Folyton téged néz, keresi a társaságod stb...
2012. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha teheti hozzádszól, sokszor rád néz. Mosolyog:) ilyenek...
2012. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
néz,mosolyog, utánozza a testbeszéded.
2012. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehonnat! És ezt jegyezd meg. Van aki ezt ír, más meg amazt, de az egy örök igazság,hogy sehonnat! Én vagyok az élő példa,hogy csak unalomból is szoktam másokat, lányokat nézni, de állatira nem kéne ezek közül egyik sem. Csak onnat tudhatod, ha oda megyek hozzád, és a szemedbe mondom,hogy akarlak. A jelek félrevezetőek!
2012. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tag pupilla , feled forditott labfej , felhuzott szemoldok, rad nevetes, akaratlan kez jatek, szajhoz nyulas fej vakaras orr vakaras ezt nevezik nonverbalis komunikacionak
2015. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!