Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, h tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, h tetszek valakinek? A fiúk ilyenkor mit csinálnak, ha személyesen nem ismerjük egymást és a fiú elég félénk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 18:55
 1/10 lacikaaaaa ***** válasza:
Vedd fel msnre valahogy.. Aztán ha olyan a fiú hogy msnen bókolgat vagy stb akkor tudod hogy bejössz neki :)
2009. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sokat netezik..
2009. dec. 7. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha le se veszi a szemét Rólad, akkor elég egyértelmű. Amúgy szerintem egy tekintetből lehet következtetni.. már amelyiknél. :)
2009. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól még fölveheted... pár szót csak tud írni?

Aztán majd, ha találkoztok, megbeszélitek.

2009. dec. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a kérdésre kérek válaszokat pls :D
2009. dec. 11. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
hát pl ha félénk, és nem ismeritek egymást, de beszéltek, akk tuti nem mer a szemedbe nézni, és talán hülyeségeket is csinál,pl felborit dolgokat mert megzavarodik, ilyesmi. (ez a nem magabiztos fiuknal jellemző), ha nagynehezen ráveszik magukat hogy megszólitsanak valsz akkor is iszonyat zavarba kerülnek :)
2009. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszed abból, hogy figyelget, sokszor rádnéz, ha elmegy melletted zavarba jön, és túl sokszor összefuttok "véletlenül".Mert keresi az alkalmat, hogy láthasson.Ha félénk, nem közeledik, bátorítani kell. Te is gyakran nézz rá, ha meglátod figyeld, de kicsit lopva, azért ő észrevegye.Mosolyogj rá, ha mellette elmész.Beválhatnak a régi trükkök, ősidőkből a zsebkendő elejtés, ma már a papírzsebkendővel fura lenne. Helyette bármit ejts el, amikor pont feléd közeledik. Mondjuk egy teli táska tartalma "véletlen " boruljon ki. Abban a helyzetben lehet kapóra jön neki az ismekedés, odalép és segít.Utána köszönd med, de ne hagyd ott, találj ki beszédtémát előre. Vannak fiúk, akikhez a lánynak kell közeledni először, de utána felbátorodnak.Csak lehet félnek a visszautasítástól.Arra vigyázz, ne te tűnj a kezdeményezőnek, ne te udvarolj, ne így tűnjön. Meg kell hagyni ezt a szerepet a fiúknak, hogy férfinak érezhesse magát melletted.Akkor fog igazán téged nőnek tekinteni és kezelni.De erről sokat lehetne írni.
2009. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat utolsó...ez a véletlen találka nálznk elég gyakori,de néha meg tök ellentétesen viselkedik..
2009. dec. 14. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Húúú, hát nekem is teccik egy pasi, és ő is folyton néz engem, meg "véletlenül" mindig a közelemben van! :) Szval én szerintem lehet hogy tetszek neki, mert ő is nekem nagyon de... nem tudom hogy szedjem ki belőle hogy én tetszek-e neki, mert ő sosincs egyedül. Tegnap az egyik bnőm beszélt vele és áll. amikor engem említett "elpirult". :D Ez jó jel?
2009. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is ugyanúgy vagyok, ahogy az előző csak nálam egy kicsit nagyobb a bibi...barátnője van de a barátnője nem tudná annyira szeretni ahogy én...ez idegesít de nagyon...egyébként amikor egyszer összevesztek én békítettem ki őket.,..ezt is megbántam már de a fiún látszik hogy szereti a lányt nekem pedig jó érzés őt boldognak látni!! De viszont az is látszik rajta hogy engem is szeret csak nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni hogy megcsalja...na mindegy!!
2011. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!