Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye voltam, milyen indokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam, milyen indokkal mehetnék be hozzá?

Figyelt kérdés

A hivatalban dolgozik egy csaj és megtetszett, de rohangáltam egész nap, fáradt is voltam, és végül nem léptem semmit.

Utólag belegondolva pedig megért volna egy próbát. Most pedig az a problémám, hogy nincs indokom rá, hogy bemenjek. Valami tipp?


2012. nov. 23. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen ügyekkel foglalkozik. Menj be, és mondd azt, hogy segítséget szeretnél kérni, mert (és itt találj ki valamit). Próbálj vele flörtölni, kicsit bókolj, aztán meglátod, hogy hogyan reagál.
2012. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pl okmányirodában, postahivatalban, stb helyen dolgozik, akkor információkérés címén bármikor mehetsz hozzá.

Ha temetkezési hivatalban dolgozik, akkor már cinkesebb a dolog...

2012. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen ő az ok, amiért bemész. Ha tetszel neki, akkor nem akad fenn rajta, inkább örülni fog neki. Ha meg nem, akkor máshogy se működne.
2012. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!