Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan 'felejtsem el', ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan 'felejtsem el', ha az osztálytársam? Minden nap látom. és annyira tetszik.

Figyelt kérdés

16 l vagyok. Tisztában vagyok én vele,hogy ez csak vonzalom,de kezd elegem lenni önmagamból.

Mindig Rá gondolok , és persze egy osztályba járunk,mindig szem előtt van. Igaz,én nem merek ránézni..ha így alakul,elfordítom a fejem. Nem is beszélünk. Igen,tudom egy osztály,de nem beszélünk. Én inkább visszahúzódó vagyok ,nehezen nyitok . És ezt érzem benne is. Nem úgy kell elképzelni,egyikünk sem visszahúzódó ,magábazárkózott,csak egyszerűen nem megy a dolog.

Szóval sokat agyalok ezen,hogy hogyan kellene jeleznem,hogy mégis mi a helyzet.... De arra jutottam,hogy ehelyett inkább el kellene felejtenem. Tudom magamról ,hogy nem lennék képes nyitni,Rá meg várhatok. Egyébként azt a pici esélyt azért is adom/adtam meg,mert habár nem sokszor,de voltak pillanatok ,mikor ùgy hittem,hogy nem vagyok neki közömbös.


Îrok itt monden hülyeséget,de a lényeg,hogy én ennek nem látok jövőt. El kell felejtenem. Hogyan? Voltatok már Ti esetleg ilyen helyzetben? Bár ebben biztos vagyok,hogy van köztetek,aki igen.

Így hát ,várom a tanácsokat:)


2012. nov. 23. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hasonló helyzetben vagyok mint te.De mi jártunk is fél évig, most lett vége.

Mivel osztálytársak vagyunk fogalmam sincs mit tegyek.Én már komolyan elgondolkoztam a suli váltáson is.

Nem bírom hogy minden egyes nap látom, főleg hogy van valami csaja és még enyeleg is vele.

Nem tudom hogy el lehet-e felejteni, én próbálkozom vele nagyon.

Neked sok sikert hozzá.

2012. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Óóóó, én sokszor éreztem így. Így visszagondolva inkább kellemes emlék, semmit kínos. Két történetem van.


1. Új suliba kerültem, nem ismertem senkit, így hát el kellett kezdenem barátokat szerezni. Én mindig is inkább a fiúkkal értettem meg magam - lány létemre - így hát feléjük nyitottam. Lett is eredménye sokakkal jóban lettem, de egy fiúval különösen, aki a legjobb barátom lett. Aztán napról-napra többet éreztem iránt, és próbáltam elnyomni magamban ezt az érzést, de annál inkább erősödött. Sokszor úgy éreztem én sem vagyok közömbös a számára, így hát végül lesz, ami lesz alapon elmondtam neki mindent. Azonnal hozzátettem, hogy bármennyire is szeretem, nem akarom a barátságunk veszélyeztetni, és ezzel ő is egyetértett. Aztán utána pár hétig kissé feszült volt a viszony, majd leültünk megbeszélni a dolgot. Azóta is a legjobb barátok vagyunk, sőt egy kicsit lelki társak is, szavak nélkül is értjük egymást. Ő lesz majd az esküvői tanúm, és a leendő babám keresztapja is.


2. Ez a második kicsit rövidebb sztori. Szintén új suliba kerültem, megint elkezdtem barátkozni. Egyetlen fiúval nem beszéltem csak, mert ő nem tűnt annyira érdekesnek az elején, mivel nagyon zárkózott volt. Két évig nem is beszéltünk egymással, aztán a 3. évben elkezdtünk beszélgetni és megnyílni egymásnak, majd barátok lettünk. Aztán a barátságból viharos sebességgel - és némi alkohol elfogyasztása után, ami sikeresen feloldotta némileg a gátlásokat - szerelem lett, és idén már 5 éve leszünk együtt. A menyasszonya vagyok, együtt élünk, és már javában tervezzük az esküvőt és a családot.


Szóval ezzel a kisregénnyel csak annyit akartam írni, hogy nincs veszteni valód. Először próbálj barátként közeledni hozzá, és ha továbbra is érzed, amit eddig, vagy erősebb lesz ne kertelj.


Ha visszautasít egyértelműen, hát istenem legalább megpróbáltad, de ha nem lehet, hogy találsz egy igaz barátot, vagy egy nagy szerelmet.


Bocs a hosszért, remélem azért valamennyire sikerült segítenem.

2012. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg másik társaságot keresni, jól érezni magad, ismerkedni, tombold ki magad...

Nem lesz könnyű, de minden idő kérdése és az akaraté.:)

2012. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen helyzetben vagyok, körülbelül, mintha én írtam volna, annyi különbséggel, hogy én 15 éves lány vagyok. Sajnos segíteni nem tudok, mert egyelőre nekem is arra lenne szükségem.
2012. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom,hogy irtatok.

Majdcsak tortenik valami... Ha csak siman mondana,hogy egy ronda lany vagyok,akinek semmi eselye ,mar az is jobb lenne,mert akkor nem neznek ra ugy ,es elfelejthetnem.

Ha pedig odajonne,es meglepne azzal,hogy szerelmet vall...haat akkor azt hiszem,en ...nem is tudom,Nagyon boldog lennek.

2012. nov. 25. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.
2012. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem, varhatunk a Csodara....
2012. dec. 1. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!