Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, vagy a fiúkkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy a fiúkkal?

Figyelt kérdés

16 vagyok és van egy furcsa, nagyon furcsa dolog az életemben. A 20-as, 30-as, 40-es, sőt olykor még az 50-es öregebb férfiak is megfordulnak utánam az utcán, barátnőm szavaival élve "élvezik a látványt". Ez persze jól esik és az önbizalmamat erősítik, sokszor kapok megjegyzéseket, bókokat, hogy "szép vagy". De a korombeli jólnevelt (és közel sem p.raszt) fiúknak ahogy észrevettem, talán nem keltem fel az érdeklődését. Ritkán néznek meg fiatalabb fiúk az utcán, de én persze mindig figyelem a nekem tetsző pasikat, sőt még fiú haverok/barátok sem "szemezgettek" velem vagy flörtöltek velem, pedig ők valamennyire már ismernek. És ez furcsa. Olyan fiúk érdekelnek, akik 16-20 év közöttiek, de valahogy mindig csak az idősebbek találnak meg. Velem van a baj? Ha igen, mi lehet? Van más lány is, akit figyelmen kívül hagynak a vele egykorú fiúk?


/Bevallom, sok esetben öregebbnek néznek a koromnál. Sokan 18-ra tippelnek akik nem ismernek, mert sminkelem magam (de nem viszem túlzásba, átlagos mindennapi sminket hordok)./


Ja és előre is közlöm, hogy közel sem azért írtam ki, hogy elhalmozzatok levelekkel!!! Úgysem válaszolok, neten nem ismerkedek!


2012. nov. 24. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a mai fiúk szinte mind gyávák még ahhoz is, hogy rád pillantsanak
2012. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
huhh most veszem észre hogy a kategóriát félrenyomtam:D
2012. nov. 24. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello

gondolom azert mert 18 nak nezel ki

Es azt gondoljak hogy hogy neznenek ki egy bomba no mellett kisfus keppel

TENYLEG kaphatok tolled egy kepet rolad pvpben

Tudom hogy azt irtad hogy nem irsz privatban de velem tennel egy kivetelt, :)

Kivancsi vagyok tenyleg olyann gyonyori vagy e

16/f

(Telorol vagyok)

2012. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az egész világnak tetszeni akarsz, nagy divat ez most, remélhetőleg kinövöd :)

meg asszem te provokálod ki, h megnézzenek :) vagy nem így van? te magad írtad

2012. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Idiota 13:00, gondolkozz mielott irsz.Olvasd el figyelmesen a problemat s utana csinald az eksont.

Semmi baj sincs veled, termeszetesen azert nem kozelednek szerintem hozzad mert nagyobbnak nezel ki:)Majd maskepp lesz, es tenyleg azis megeshet hogy gyavak..kezdemenyezz te

ui:13:00, azert irta ki a kerdest, hogy valaszoljanak ra, nem, hogy parasztok osszak az eszt!

2012. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Veled van a baj. Ha jól néznél ki, akkor tetszenél a korodbelieknek is. 16 évesen meg már a tinimozik 30 éves sztárjaira kellene rákattanva lennedXD A tested lehet hogy már fejlett, de agyilag még zokni vagy...
2012. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!