Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más fiúkkal is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúkkal is volt már ilyen, vagy csak velem? :S Hiányzik a volt csajom de nem kicsit.

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, az első barátnőm, 1 évig voltam vele együtt, de nagyon megbántott egyszer, és utána már semmi nem volt olyan, mint régen, valami eltört, valami más lett a kapcsolatban.

Kissé talán kiábrándultam belőle, vagy nem tudom, de a lényeg, hogy azután folyamatosan szerettem ki belőle. :S

Szakítottam vele.(mindennek már több, mint fél éve)

Eleinte azt hittem, jó döntés volt, mert nem hiányzott, meg semmi, de már nagyon, iszonyatosan megbántam.

Egyre jobban hiányzik, nagyon vágyom rá, pedig azóta nem is nagyon látom, csak néha.

De már nem tudom, hogyan kezdeményezzek nála, félek megkeresni, pedig szeretem őt.

Csak azt hittem, kiszerettem belőle.

Talán nem voltam biztos az érzéseimben.


2011. jún. 20. 20:48
 1/4 anonim válasza:
én lány vagyok!:) és ha annyi ideig együtt voltatok akkor még biztos érez irántad valami szerelemfélét.!:) és... szerintem a pasik 1ik legnagyobb hibája, ami nálad is előfordul, hogy nem mered ujra megkeresni. Ne félj, ha megpróbálod, akkor vagy újra együtt lehettek, de ha nem is kezded el felkeresni... akkor meg egyértelmű, hogy nem lesz semmi. Először csak finoman érdeklődj iránta. :)
2011. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anett-ka válasza:
Mindenképpen meg kell próbálnod vele beszélni. Talán te sem vagy neki még mindig közömbös. Voltam ilyen helyzetbe, és nekem sikerült :)
2011. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor te szerettél ki a barátodból, vagy ő belőled?
2011. jún. 20. 21:41
 4/4 anett-ka válasza:
ő szertett ki belőlem ... De vissza kaptam. Rájött, hogy velem akar élni.
2011. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!