Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élvezhet-e a srác úgyis, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezhet-e a srác úgyis, ha nem áll fel?

Figyelt kérdés
Egyik este szórakoztunk a barátommal. Hosszas csókolózás után, az ágyon kötöttünk ki. Már többször is megbeszéltük, hogy még nem akarunk lefeküdni egymással. Én élveztem, de nem tudom, hogy ő is? Nem állt fel neki, de akkor miért csinálta? Jó volt úgy neki???
2012. nov. 24. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem állt fel neki miközben játszottatok??

Akkor bizony bu.zi a csóka...

2012. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1#nek igaza van

/amugy meg ha smarolok egy csajjal akkor a lila sisakos ur hirtelen gyorsan tisztelegni kezd

Amugy lehetstresszes volt azert nem allt tlfel neki de atol meg elcsoppent

NEM ELELVEZETT CSAK ELOVALADEK VOLT

2012. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, azért hülyeség h búza lenne :D


Gondolom csak zavarban volt, vagy vmi, és ezért nem állt fel, mondjuk többnyire elélvezés előtt azért fel szokott, de ígysem lehetetlen hogy elélvezett. Plusz sztem mindig jólesik ott egy kis simogatás, folytassátok többször aztán majd oldódik ő is :)

2012. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!