Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom befogni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom befogni? Miért kell mindig leégetnem magam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki nagyon tetszett és facebook-on írtam neki, és mivel nem szoktam képet kitenni, kérdezte, hogy honnan ismerjük egymást és ugye elmondtam, hogy honnan, utána kérdezte, miért nem teszek ki képet, én meg leálltam pofázni minden hülyeségről... Tudom, hogy nagyon hülye vagyok, csak olyan gáz volt, hogy álmaim pasijával csevegek és nem akartam, hogy azt gondolja, hogy unalmas vagyok, hogy ilyen 1-2 szavas mondatokkal válaszolok és ezért hordtam össze minden hülyeséget...Miután elolvasta, hogy annyit írt, hogy 'úristen-.-"' és ennyi.

Ez nagyon gáz? :S Miért vagyok ilyen hülye? Ezek után már esélyem sincs valahogy megkedveltetni magamat? Mit csináljak? :S


2012. nov. 24. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Te a fecsegő tipegőkön nőttél fel igaz?
2012. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi'..
2012. nov. 24. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
:) azért mert tetszik neked, mindegy, ezen már nem tudsz változtatni, megtörtént
2012. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyes találkozáskor megbeszélheted vele ezt az esetet. S kimagyarázhatod. Ha felkészülsz rá. De nem fb-n.
2012. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mondjuk jó lenne tudni, miket írtál neki, ami miatt ez volt a válasza
2012. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bocsi, de nem szeretném kitenni a beszélgetést, mert nem tudom, Ő olvassa-e az oldalt, meg úgy egyébként is, privát beszélgetést pofátlanság kitenni egy oldalra, hogy bárki elolvashassa :| Mondjuk amikor haveromnak megmutattam a beszélgetést, nem értette, mire írta az,t hogy úristen, mert szerinte nem mondtam rosszat...úgyhogy most nem tudjuk, hogy mire mondta ezt

2012. nov. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!