Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexuális vagyok és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok és most nagyon bejön egy lány. Mit és hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelek egy lányt, akit már két éve ismerek, de csak most szeptembertől lettünk úgymond jóban. Egyre többet és többet beszélgetünk, de valahogyan azt szeretném kideríteni, h mit gondol a leszbikusságról. Én nagyon vonzódom hozzá, szexuálisan is, de félek, h ha bepróbálkozom, akkor csak több kárt tennék, mint hasznot. Nemrég elhívtam egy buliba, és meglepetésemre igent mondott, pedig ahova vinni akarom senkit nem fog ismerni csak engem. Igazából azt se nagyon tudom, h mik is vagyunk mi, barátok, haverok vagy csak két unatkozó lány a suliban, akik jól elvannak. Mikor kettesben vagyunk,akkor érzem azt a szikrát, csak attól félek, h ezt csak én érzem, ő viszont nem. Mit tegyek?

2012. nov. 24. 21:04
 1/7 anonim válasza:
2012. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
buliban itasd kicsit, és ha spcces megkérdezheted tőle...lazábban fog válaszolni...(mármint a véleményét, nem azt hogy járna e veled)
2012. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, 20 éves vagyok én is és Ő is.
2012. nov. 24. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a szituációd... Pesten laktok? :D
2012. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként jól mondták, talán próbáld meg, hogy isztok és akkor kérdezel rá. Vagy lehet úgy is, hogy "van egy barátnőm, akiről kiderült, hogy leszbikus...". Sablon, de mindig bejön :) És akkor megtudod, mit gondol. Ez még nem jelenti azt, hogy biszex/leszbikus, de ha téged elfogad, màr félsiker... Semmiképp se mondd el neki, hogy vonzódsz hozzá, először csak próbáld meg megközelíteni valahogy. Sok sikert!
2012. nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen problémáim vannak,h akik tetszenek nem merek kezdeményezni mert sztem nem biszexek/leszbik.. :/ 18/L
2012. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!