Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyi időt szántok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyi időt szántok egy lánybarátra?

Figyelt kérdés

Egy nem túl régire...


Azért érdekel, mert van egy fiú, aki egy fiúbarátomnak, mikor megkérdezte, azt mondta nem tetszek neki, mégis sok időt szán rám, és tök véletlenszerű időpontokban is eszébe jutok. Például volt, hogy hajnali 3kor csak úgy felhívott beleszólt, hogy "pacal" és lerakta. (és ennek semmilyen előzménye nem volt) Tudom, nem épp romantikus, de ennyire a fejében járok? Fiúk ha egy lány csak barát...szóval az ilyen?

19/l



2012. nov. 24. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
hát elég hülye a fiú barátod :)
2012. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy lánybarát...egy pasi nem hívogat csak úgy fel este, és nem jársz a fejében.
2012. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha csak lánybarát akkor csak annyi időt amennyit unatkozok
2012. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Én egy úgymond lánybarátot, aki a legkevésbé sem érdekel, hívtam már fel hajnalban és beszélgettem vele egy órát, pusztán azért, mert unatkoztam, és csak azért őt hívtam, mert tudtam, hogy ő nem haragszik meg érte, ennyi.
2012. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nekem lenne én is találkoznék vele sokszor, esetleg hívnám megbeszélnék vele stb, mint egy.. baráttal:)
2012. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy lánybarátom, naponta vagy 2 órát beszélgettünk. Ám most megvádolt azzal, hogy egyik este követtem őt, és ez annyira rosszul esett, hogy azóta inkább nem keresem.
2012. nov. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy lánybarát. Nekem van egy lánybarátom, párszor kicsit amikor merészebben beszélgetunk szóba jon, hogy egyikunk tobbet érez... néha mintha én, néha mintha o. De ezek aradnak is így, ez barátság, nem szerelem. Én sok idot szánok rá, van hogy tobb órán át chatelunk, és néha kihívom sétálni, de hetente találkozunk 1-2x de ilyenkor tobben vagyunk.
2012. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!