Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen szerepet szántok a lánynak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha például álmaitok nője külsőre gyönyörű mindenki odavan érte és megbolondít titeket, akkor ti milyen kapcsolatot szeretnétek tőle igazán? testi érzelmi és összességében?
2011. okt. 16. 16:24
 1/9 anonim válasza:

Mi van? :D


A párkapcsolat nem arról szól, hogy szerepeket játszunk. Avagy szerepeket szánunk a másiknak.

2011. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a Magdi anyus szerepet adom neki

És én meg játszom Vili bácsit

2011. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy szeretitek ha egy nő alárendelt, vagy irányító típus vagy gyenge vagy családcentrikus?
2011. okt. 16. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha egy nő olyan mint álmaim nője, és úgy is viselkedik=Mindenkinek más, és szerintem előre senki se tudja, hogy ki az igazi. Vannak elvárásaink, nézeteink arról, hogy milyen párt szeretnénk, de sokszor ezekben kell csalódnunk.
2011. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyenrangú társ és családcentrikus. És legyen tartása, legyen hűséges, éljen egészségesen, szeresse a párját, szeresse a gyerekeket, legyenek céljai is az életben, tudjon és szeressen is főzni.
2011. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Régen nekem is voltak mindenféle elvárásaim, legyen okos, szép, önálló egyéniség, értelmes, stb. Aztán rájöttem, hogy a mai lányokkal szemben jobb, ha az embernek inkább nincsenek elvárásai, úgyhogy ma már csak annyi van, hogy tudjon főzni, mosni, takarítani :D

18/F

2011. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó neked igazad van :D :D
2011. okt. 16. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
igen nekünk nőknek meg csak annyi az elvárásunk hogy jó sok pénze legyen és legyen adakozó :D:D
2011. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mivel azt írtad hogy párkapcsolat ezért egyértelmű: társ szerepet szánnék.
2011. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!