Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ideális korkülönbség? 15L 19F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideális korkülönbség? 15L 19F

Figyelt kérdés

pontosan 4 év van köztünk, pár nap eltéréssel (ugyanabban a hónapban születtünk, én januárba 16 leszek ő 20) nagyon szeretem őt és ő is engem és már nagyon régóta szeretem őt..

14 voltam amikor 'bepróbálkozott' oké, szóltam hogy MÉG KORAI. Azóta eltelt majdnem 2 év, most újra 'egymásra találtunk' és jobban szeretem mint valaha. 4.-es korom óta 'szerelmes' vagyok belé :) jó, persze az ott gyerekszerelem volt, tetszett meg stb. De ez most tényleg 'átalakult' szerelemmé...

A helyzet az, hogy anya szerint sok aza 4 év nem értem miért?? Még nem ismeri őt annyira anyu, de ha jobban megismeri, rájön hogy illik hozzám. Mert ez így van. Mielőtt bárki le rib@ncozna: jól tanulok, nem iszok, nem cigizek, buliba sem nagyon járok, az egyetlen 'gyengepont' az eddigi életemben ez a fiú. És nem akarok vele szexelni sem,mtudom hol a határ, sőt ő még jobban is tudja néha nálam :D


2012. nov. 24. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A 0 korkülönbség az ideális.
2012. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nagyon vigyáz rám, óv mindentől, megvéd ha kell és beszéltünk már a szexről is, és azt mondta ezzel még várjunk, mert ő azt akarja hogy az első gyönyörű legyen nekem, de ehhez idő kell, hogy meg ismerjük egymást stb. Csak anyát nem értem, hogy miért sokallja ezt a 4 évet.
2012. nov. 24. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még elfogadhatónak gondolom :)


20f

2012. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert ő az anyukád és ez a dolga, hogy féltsen téged. Majd idővel, ha tényleg működik, akkor majd ő is belátja.
2012. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 15 barátom 18:) szall majdnm annyu. sztem nm.sok
2012. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 19éves a barátom,én 14 és nálunk kicsit sem számít a korkülönbség. Szeretjük egymást, és Ő sem erőltet semmit, úgymond 'én irányítok'. Szerintem nem sok :)
2012. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én párom szülei is aggódtak, de aztán bevágódtam.
2012. nov. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem sok ;) majd anyuka rájön milyen a fiatalember :P lehet utána már máshogy tudja látni. Természetes, hogy anyud aggódik.
2012. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 vagyok, barátom 20, majdnem egy éve vagyunk együtt..Anyu kicsit először tartott tőle, de ő is nagyon kedveli.:) Nem erőltet semmit, tudja hogy még fiatal vagyok hozzá:)
2012. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!