Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha pasitok van, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha pasitok van, akkor csak vele flörtöltök? Másra nem is néztek rá?

Figyelt kérdés

lányvagyok, és meleg.. a férfiakat sem értem, nemhogy a nőket.

szóóval. buliban egy (már régebben ismert) csajjal beszélgettem. aki amuugy bejön, de nem tudtam, hogy van-e ilyen beállítottsága.

és flörtöltünk.. simogattuk egymást, meg hasonlók. szóval tényleg nemvolt semmi komoly.

és mint később kiderült, van barátja. ÉS NEM VOLT RÉSZEG! hogy csak azért csinálta volna.. vagy csak elkapta a bulihangulat??


2012. nov. 24. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy biszex.
2012. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az addig rendben van, hogy biszex..

de ott a barátja elvileg. és ennyire nem lenne monogám?

vagy már a mai világban teljesen megszokott?

2012. nov. 24. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
én csak részegen smárolok csajjal, de azt is csak ha nagyon jó csaj:D 22/L
2012. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm. én fiú vagyok, de azt megengedném, hogy lánnyal ilyet csinájon :D sőt:P de fiúval soha! viszont én nem csinálok ilyet se, fiúval se mert az undorító sztem.
2012. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van biszex ismerősöm ,és nem feltétlen zavartatja magát fiúval-lánnyal,de a barátját nem zavarja.Számomra fura lenne,de végülis nem pasival csinálja..:D
2012. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!