Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem szeretik a rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik a rámenős lányokat? És ezért miért vagyok rámenős? 15L

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú és írtam neki facen, de csak ilyen tök egyszerű kérdéseket tettem fel neki, hogy hogy van, meg hogy megy-e mostanában nyílt napra valahová. És egyik barátom szerint ez túl rámenős (???) és ezzel elijesztem (ő azt gondolja, ezért nem írt tegnap este óta). De most ezért miért lennék rámenős? Csak tök hétköznapi kérdéseket tettem fel neki. Meg még olyasmiről magyarázott nekem, hogy ha ilyeneket kérdezek tőle, azt fogja gondolni, hogy nem is érdekel engem és hogy egyszerűen csak beszélgetni akarok valakivel. A barátomról amúgy annyit, hogy néha elég érdekes gondolatok születnek benne... Szerintetek is ezt gondolhatja? És rámenős vagyok az ilyen kérdéseimmel?

És lehet, hogy megharagudott rám, amiért megkérdeztem, megy-e valahová még nyíltnapra? Mit csináljak, hogy engeszteljem ki?


2012. nov. 25. 15:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit hozzátennék, hogy a barátom, akivel erről beszéltünk, az utóbbi időben tök furán viselkedik, pl. meg van sértődve, ha msn-en nem puszival köszönök el tőle...ez jelenthet valamit? Én arra gondoltam, lehet, tetszek neki és ezért akar megakadályozni abban, hogy összejöjjek a másik sráccal..
2012. nov. 25. 15:09
 2/11 ktk312 ***** válasza:
Figyelj ha tetszel a face-s gyereknek szerintem nincs miért aggódnod. Ennyitől senki se fog besz*rni. Szerintem élőben kellene társalognod vele. A másik gyerek meg nem ért hozzá vagy féltékeny.
2012. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan rámenősség, ami probléma lenne. De a barátod szerintem belédzúgott. :)
2012. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem tudom, tetszem-e a srácnak, már aki nekem is tetszik, de barátnőm azt mondta, mindig engem bámul, amikor nem nézek oda.

2012. nov. 25. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írhatsz,sok olyan fiú van aki nem mer írni,ha bejön bátran:) Élőbe is többet és jó lehet.Nem rámenős,és féltékeny a barátod:D
2012. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Petra te vagy az?
2012. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok fiúnak bejön! Kezdeményezz nyugodtan! :)


A barátod meg... lehet! :D Kérdezd meg tőle! :)

De ne hitegesd! Ha nem tetszik, és csak barát akarsz maradni, akkor azt mondd meg neki őszintén! :)

2012. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egek! De beteg egy fruska vagy!
2012. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te meg egy szánalmas farok :S
2012. nov. 26. 19:25
 10/11 ktk312 ***** válasza:

Igen, tanusíthatom, hogy élőben először félünk odamenni, főleg h folyton a barátnőitekkel vagytok. :)

Így egy ismeretlen számára nehéz beszélgetést kezdeményezni :S

2012. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!