Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom a rámenős, vagány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a rámenős, vagány lányokat szereti. Hogyan lehetnék olyan?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt párommal. Régebben mondta hogy a rámenős vagány lányokat szereti. Mit jelent ez pontosan? Hogyan lehetnék én is ilyen?
2008. jún. 18. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hogyha két éve együtt vagytok, akkor szerintem nem poénból van veled. és különben is ha két év után hirtelen megváltoznál "rámenős" lennél akkor nem gondolod hogy kicsit defektesnek tartana?
2008. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha két éve együtt vagytok, akkor olyannak szeret téged, amilyen vagy! Ne akarj megváltozni!
2008. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy túl sok a lány mostanában körülötte és tudom, hogy nem nézek ki úgy mint ők, de féltékenykedni nem akarok. Inkább növelni az önbizalmamat. De azt hogyan? Az a baj, mikor kicsi voltam a suliban bántottak, cikiztek, nevettek rajtam így aláástzák az önbecsülésem
2008. jún. 18. 08:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne a sebeidet nyalogasd, hanem kelj fel, és higgy az akaratodban.
2008. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!