Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti képesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti képesek vagytok ennek a lánynak a jeleit értelmezni? Mert én már nem.

Figyelt kérdés

Osztálytársam.Van hogy sokat bámul,de van,hogy napokig rám se néz.Amikor buliban felkértem táncolni,szemlátomást örült,ilyen kacér arcot vágott,de nagyon félénk volt.Szinte egész este engem bámult,de mikor másodszorra felkértem táncolni,már nem jött,csak a barátnőjével ücsörögtek egy heverőn.

Most ezek alapján érdekelhetem vagy nem?

16/F

17/L

(3 hónap korkülönbség)


2012. nov. 25. 17:30
 1/2 anonim válasza:
100%
Lehet csak megdolgoztat ! :D Legalábbis én nem bámulnék folyton egy olyan pasit, aki egyáltalán nem jön be.. 17/L
2012. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
(3 hónap korkülönbség):P De cuki vagy. Szerintem tetszel neki, csak bizonytalan. Bár én nem ismerlek titeket, de egy beszélgetésből le lehet szűrni, hogy viszonyul hozzád. Beszélgess vele!
2012. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!