Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk mért nem vagytok tôkôsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mért nem vagytok tôkôsek?

Figyelt kérdés
mért nem vagytok annyira tôkôsek hogy oda menjetek a lányhoz? mért facebookon írtok neki minden szépet,jót mikor meg ott van melletetek csak kínos csônd? fiuk vagytok a TI dolgotok kezdeményezni! nem értem mért nem tudjátok ôszeszedni a bátorságotokat és oda menni? lehet hogy félôsek vagytok de azért ennyit se tudtok megtenni?
2012. nov. 19. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Nők vagytok, a TI dolgotok mosni, főzni, takarítani és kussolni.
2012. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Talán azért, mert az ilyen hü'ye pics@k tönkrevágják az egónkat... nem tetszik a stílusod. No nem baj, te is kellesz majd valakinek.

F17 (ha nem teljesen biztos a dolog, inkább nem kezdeményezek...)

2012. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Na belőled is 1 kurtizán lesz, aki a bunkókkal (ők olyan tökösek lesznek veled, hogy menni nem tudsz majd) fog csak összejönni és utána sír, hogy minden pasi szemét.
2012. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
#1 Nem ez a nők dolga, csak te vagy retardált.
2012. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

1. NEM a mi dolgunk kezdeményezni, nincs megszabva, hogy ki megy oda a másikhoz, nemi egyenjogúság, nem?


2. Ne általánosíts, én a barátnőmmel nem fb-n ismerkedtem, és én mentem oda hozzá személyesen


3. Ha neked tetszik egy fiú, de ő még nem vett észre, várhatsz, hogy a sültgalamb a szádba repüljön VAGY megpróbálod elérni, amit akarsz, még ha kicsit lejjebb is kell adnod a női büszkeségedből.

2012. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. És igaz.


Nos kezdjük ott, hogy van olyan belső érzés, hogy: "Közeledési pánik". Ez a férfiak 80-85%-ában jelen van. Mi is ez pontosan?


Ez egy olyan belső félelem, feszültség amitől nem lesz tökös az illető.

- Teljesítési vágy

- Hibázások elkerülése

- Régi beidegződött bukások

- Őskori elv (ezt kirészletezem)


Mikor barlangban értünk párezer évvel ezelött, akkor 30-40fős közösségek voltak. Itt ha 1 férfi kezdeményezett, akkor egy másik férfi haragját kihívhatta. Vagy ha nő elutasította, a csoportban lévő más nőknél alacsonyabb szinten indul. Pl.: Neked se kell olyan férfi akit leepattintottak 25x. De azért máshogy tekintesz arra a férfira, akit nők vesznek körbe. A tudatalattid, azt mondja akkor: Az a férfi tudhat valamit.


Mindezek mellet ott az önképünk, tökéletes énünk képe. Az EGO elkezd lázadni és jogtalanul elkezdünk izgulni és dühöngeni.


Ajánlott film: Revorver (2005)

2012. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem, hogy valakivel bajod van és az egész férfitársadalomra kivetíted a frusztrációdat? Rendkívül eredeti. Jelentkezz egy kockacukorért a hármas ajtónál.
2012. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem láttam azt a pontot az alkotmányban,hogy a férfi dolga lenne a kezdeményezés és szerintem sehol máshol sincs leírva.Amúgy meg a töketlenséget nem szabad összekeverni azzal,hogy sz@rnak rád.
2012. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ilyenkor sir a pofátok de ha meg b@szni kell akkor meg nem akarom, meg korai...... lotyó....
2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
mivan ennyire leszarnak a férfiak? hidd el annak is oka van, mindenki nem lehet balf@sz...
2012. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!