Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti adnátok esélyt egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok esélyt egy olyan kapcsolatnak ami nyilvánvalóan rengeteg vitát szülne a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Világ életemben úgy gondoltam, hogy soha semmilyen körülmények között nem ismerkednék roma származású fiúval. Nem vagyok rasszista, vannak roma barátaim, de azt elképzelhetetlennek tartottam, hogy roma párom legyen. A munkahelyemen összeismerkedtem egy nagyon helyes fiúval, kedves, intelligens, és egyszerűen sugárzik belőle a szeretet, de komolyan mondom, ilyen emberrel még sosem találkoztam.. Már a jelenléte is megnyugtató! :) Külsőre egyáltalán semmi jele nincs hogy roma, meg is lepődtem amikor megtudtam a vezetéknevét...

Nagyon tetszik, tökéletes lenne számomra, de tudom hogy ebből sok vita lenne itthon, tudom hogy a szüleim nem fogadnák el...De ha el is fogadnák, az nagyon sok idő lenne, és nagyon bonyodalmas folyamat.. Mit tennétek a helyemben? :S


2012. nov. 25. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben tartanám magam az eredeti elképzelésemhez.
2012. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem őket (szépen fejeztem ki magam!), szóval egyértelműen NEM tudnék együtt lenni egy cigánnyal, vagy ahogy te mondod, romával. Ettől függetlenül van olyan ismerősöm, akinek az anyja roma, az apja magyar és megvannak. Ha te vele akarsz lenni, akkor legyél, de én magyarként nem lennék rád büszke...
2012. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazatok van.. közbe gondolkodtam rajta én is.. :D maradjon mindenki a saját fajtájánál.. majd jön valami értelmes magyar srác!Remélem. :D
2012. nov. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!