Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak meddig nőnek? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak meddig nőnek? Volt már ilyen a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a férfiak csak elviekben nőnek 24 éves korig, a végleges magasság kialakul már 18-19 éves kor körül. Kérdésem hogy veletek/ismerősötökkel, vagy bárkivel előfordult-e már, tudtok olyan esetről hogy valaki még nőtt 20-21 éves kora után, akár centiket?


(mielőtt még azt hinnétek, egyik méretem sem olyan amivel nem lennék megelégedve, csak érdekel)


F/22


2012. nov. 17. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
te most test magasságról vagy farok méretről beszélsz?
2012. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én speciel 14 éves koromig nőttem, még se vagyok kicsi. Amúgy ha valaki 24 éves kora után is nő, ott már gondok vannak a növekedési hormon szintjével, tehát az már nem normális dolog! Ja és 18-19 után már tényleg ritkán nőnek, előfordulhat de rendkívül ritka!
2012. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy itt válaszol neked valaki valamit, nem fog megváltozni a genetikád.Vagy nősz, vagy nem, nem rajtunk múlik.Esetleg ha a családodban volt olyan férfi, aki későn nőtt, örökölhetted.
2012. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta egy centit sem nőttem, de a környezetemben is max. 18 éves korig. Az, hogy valaki 24 éves koráig nő, az arra vonatkozik, hogy a sejtjei addig fejlődnek, bizonyos csontjai nőnek, összeforrnak. Ez nagyjából 30 éves korig tart. Gondolom valami alacsony kretén lehetsz és erre fogod a csajozási kudarcaidat és most azt akarod hallani, hogy még nőni fogsz. Hát nem. Még ha összejön 1-2 centi, azzal mire mész.
2012. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rosszul gondoltad kedves utolsó, 183 cm vagyok, direkt írtam is hogy nem az a helyzet hogy nem vagyok megelégedve bármelyik méretemmel, csak érdekel. azért köszi a válazokat
2012. nov. 19. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem 14-5 éves korom óta nem nőttem, aztán így is 178 cm körül vagyok, ami szerintem teljesen korrekt. Máson sem vettem nagyon észre, hogy nőtt volna 16-17 után.
2013. máj. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!