Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérek? L/14

Figyelt kérdés
Fogadtam avval a fiúval, aki tetszik nekem, és nyertem, de mit kérjek tőle? Legszívesebben azt kérném, hogy csókoljon meg, de ezt nem tehetem, mert osztálytársak vagyunk :S

2012. nov. 25. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt amit akarsz. Ezt csak te tudhatod.


19/Reptoid

2012. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérj egy puszit.
2012. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy meggy-metál BMW-t.
2012. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 netzsaru ***** válasza:
"avval" a fogadással lehet hogy tudsz kezeményezni... légy ötletes, attól függ milyen kapcsolatban vagytok egymással :))
2012. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fizikailag lehetetlen az osztàlytársaknak csókolózni, v mi?
2012. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy iPhone 5-öt. ;-) 15/f
2012. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mond hogy hívjon meg egy sörre:)) vagy üdítőre:)
2012. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, hogy az osztálytársad, mert jövőre úgyis máshová mentek (feltételezem a korodból).


Egy giroszra hívasd meg magad :)

De lehetőleg jó messze, és gyalog menjetek. Addig is tudtok majd kettesben beszélgetni! :)

És ha bejöttök egymásnak, akkor a csókot nem is kell kérned... :)

2012. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az osztálytársak vagyunk téma eléggé ... Nem értem. Az osztálytársak nem lehetek egymásba szerelmesek és nem lehetnek együtt ? Am jó ötlet. hívasd el magadat pizzára, gyrosra mondjuk suli után vagy amikor mind a ketten ráértek. Beszélgethettek és el kezdheted megalapozni a kapcsolatotokat.
2012. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!