Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel sokat beszélgettem, és kölcsönösen megkedveltük egymást. Egy ideig csak beszélgettünk, majd egyre kevesebbszer kezdeményezte ő a kommunikációt. Végül csak én. Próbáltam megkérdezni hogy mi baja van,de értékelhető választ nem adott és később mondta hogy nem szeretne erről beszélni. Volt egy veszekedésünk azóta, pontosabban 2 hónapja. Ami abból adódott hogy nem hagyom békén. De nem tudtam mi a baja. Úgy határoztam hogy akkor többet nem fogom "zaklatni" és nem is beszélgettünk azóta. A fb posztjaiból sejtem hogy érez még valamit, de ebben nem vagyok biztos. Suliban rám szokott nézni és köszön is. Mire számíthatok szerintetek az elkövetkezendő időben? Lehet hogy már nem érdeklem, de lehet hogy csak fél a reakciómtól ha esetleg elmondaná hogy mit érez. Bosszant a dolog mert úgy érzem, én nem tehetek semmiről. A válaszokat előre is köszi.
2012. nov. 25. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hölgy sosem fut a férfi után.

Egyébként bármi történhetett, ezt neki kéne elmondania. Ha erre sem veszi a fáradtságot, akkor szerintem nem éri meg ezzel foglalkozni. Lépj túl rajta. Engedd el.

2012. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Tényleg sokat segítettél :D
2012. nov. 26. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!