Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok a találkozásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok a találkozásnál? Ill. meg kellene ezt beszélnem vele?

Figyelt kérdés
Találkozom majd egy olyan lánnyal aki korábban visszautasított.abban maradtunk h nem kerüljük egymást,(bár azóta nem találkoztunk) én ugy vagyok ezzel h mint b.nő jelölt le..arom de valami furcsa érzéem van hogy ő talán feszélyezve fogja érezni magát.ez elképzelhető? hogy menjek ennek az elejébe?
2012. ápr. 14. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne találkozz vele, még megalázkodsz neki?

Én szerelmes voltam és vagyok mai napig egy ilyen lányba, de azóta lesz@rom őt, lesz@rom mit csinál. Köszönni köszönök neki ha szembe jön, de ennyi. Bennem is van tartás, nekem is van egom, és az sérülne ha azok után is még alázkodnék előtte...

2012. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
do not engage!
2012. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nálam ez nem ego kérdés:nemet mondott kész ennyi.mint irtam engem már ugy nem érdekel
2012. ápr. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!