Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a jelek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a jelek ha egy lany csokra car? Bovebben lenn

Figyelt kérdés

Igazabol nem csak erre vagyok kivancsi...

1. Mik a jelek ha a lany kedvel?

2. -//- ha szerelmes belem?

3.-//- ha arra var hogy megcsokoljam?

4. Hogyan adjam tudtara hogy meg akarom csokolni?

Es 5. Hogyan kerdezzem meg tole hogy megcsokolhatom e?



2012. nov. 25. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
es ha szexre kerul a sor kozvelemeny kutatast gyujtesz?
2012. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a kategória kérdéseit-válaszait az elkövetkező egy hónapban! Nagyon sok dolgot meg lehet tudni belőlük! :)
2012. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.: Mindenkinél más. De általában mosolyog ha meglát, vagy pont hogy elpirul, próbál poénos lenni, a kegyeidet keresni, imponálni akar.

(Magam részéről a felsoroltak)

2.: Szintén mindenkinél más. Van aki fülig pirul, van aki nem bírja letörölni az arcról a vigyort, van aki lesüti a szemét ha meglát vagy meghallja a hangod.

(Magam részéről ábrándos vagyok, vigyorgok, elpirulok)

3.: Közel húzódik, nézi a szádat és szemedet felváltva, az arcát a te arcodhoz közel pozícionálja.

(Én az utóbbit teszem ha csókra várok, de van hogy én csókolok először)

4.: Csókold meg..az a legegyszerűbb. Te is teheted amit előzőleg írtam, közelebb húzódás, stb.

5.: Meg ne kérdezd! 15 éves korig oké, de utána ciki és nem cuki. Legalábbis nekem nem kéne egy olyan srác aki megkérdezi.


Ha megakarod csókolni akkor érzeni fog lehet-e..ha hűvös és távolságtartó, egyértelmű nem. Ha bejössz neki és látható, akkor bevetheted azt a cselt, hogy közel hajolsz hozzá, megállsz kb egy centire az arcától és látod hogy elhúzódik vagy nem.


Sok sikert!


21/L

2012. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Sokat van veled, mosolyog rád,flörtöl , körülötted sürgölődik stb.

2. Ha szerelmes beléd az már több nyilván , ha te kezdeményezel valamit , és ő rákontrázik de mondjuk 2x akkor , biztos bejössz neki. Ha randira hívod igent mond.

3. Mélyen a szemedbe néz, közelebb húzódik.

4.Ha tudod h ő is akar és te is akarod akkor te is közeledj felé , nézz mélyen a szemébe, mosolyogj , esetleg karold át.

5. Sehogy!!! Ezt nem szokás megkérdezni!!!

2012. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amit én szoktam csinálni ezekben az esetekben:

1. ha kedvelek egy srácot akkor sokszor őt nézem ha rám néz gyorsan elkapom a tekintetem.. mosolygok rá akaratlanul és néha igen idiótán ^^

2. akkor csak azon a srácon akarok lógni>< igyekszem mindig vele/mellette lenni beszélgetni vele akár a leguncsibb témákról csak halljam a hangját és beszéljen hozzám

3. ha arra várok hogy megcsókoljon akkor ránézek a szájára többször is,

4. te is nézz mélyen a szemébe aztán a szájára és tudni fogja :)

5. ne kérdezd meg tőle hogy megcsókolhatod e :D látni fogod a jelekből és ha visszacsókol akkor tudni fogod hogy ő is akarta ^^

2012. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!