Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt sohasem értettem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt sohasem értettem ha például van egy lány aki mindenkivel lefekszik azt mindennek lehordják ha viszont ezt egy fiú csinálja abban miért nincs semmi?

Figyelt kérdés
Tehát például van egy barátom 14F nagyon patkány és mégis volt már kb 40 barátnője akiből 30al le is feküdt és ebből vagy20 biztos szűz volt és sorban álnak érte a csajok de miért? Ha ezt egy lány teszi akkor meg csak "b@szni jó" a legtöbb fiúnak
2012. nov. 25. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
HA van egy kulcs, ami minden ajtót nyit az ugye egy jó kulcs? Na, de egy zár, amit minden kulcs nyit, nem épp egy jó zár..
2012. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
szerintem azokat a 0-kat nyugodtan elvehetjük onnan:D
2012. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Nehogy már ezt a jogot is el akarjátok venni tőlünk..
2012. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel mások véleménye akkor feküdj le azzal akivel akarsz. Megteheted te is.
2012. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pontosan előző :D vegyük le a nullákat, illetve vonjunk ki belőle kettőt :D A kérdező is lehet vagy 12-13 éves...
2012. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ledöbbentem most ... nem azon, hogy orrba szájba mindenkivel hanem a korotokon.......kemény én 14 évesen örültem, ha csókolózhattam....vagy mellém ült ...

tudom, hogy nem kell a hegyi beszéd hisz ezért írtál ide, csak így most sokk ...

ez így lesz amúgy amíg világ a világ....:) a nő szajha ha mindenkivel a pasi meg király...A pasik vannak az élen...A csávó választ, a sok közül, majd ha elmész szórakozóhelyre, habár már biztos jársz akkor megfigyelheted, hogy a faszik ott sündörögnek a kiszemelt mellett és figyelik ki akad a horogra.....

De vannak ám olyan nők aki fordítottan dolgoznak ezek az okos nők akik olyan bájjal rendelkeznek, hogy ők keverik a lapokat...

2012. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát iskola első osztály óta ismerjük egymást facebookon is megmutatja miket ír a csajoknak stb egyépként szombaton töltötte a 15 öt én 17 vok
2012. nov. 25. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:
az nem azt jelenti hogy célba is ér
2012. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

"Rövid kitérő erejéig megemlíteném a praktikus okát is annak, hogy miért él ez az erkölcsi különbség: mert az emberek ösztönösen tudják, hogy egy nőnek sok pasival szexelni nem “teljesítmény”, hiszen elég ha kifekszik az utca közepére széttett lábakkal, és estére túl van a százon – ugyanakkor egy férfinak sok nőt meghódítani igenis teljesítmény, hiszen az átlagos nő nem adja a bájait mindenféle jött-ment ismeretlennek, azokért “meg kell dolgozni” valahogyan. Egy hasonlattal élve: ha egy hegyet sokan megmásznak, az csak annyit jelent, hogy könnyen megmászható. Ha egy hegymászó sok hegyet megmászott, akkor az a hegymászó ügyes. Ezért nem kapnak a ribancok sok házassági ajánlatot, és ezért buknak a nők a Casanovákra."



[link]

2012. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt ti pasik gondoljátok így. A lányok körében a sokat kefélő lányokkal elnézőek (amíg nem valaki pasiját nyúlja le), ha le is qrvázzák, az akkor van, ha már valami mással is felidegelte őket. De egy minden lyukat megdugó fiú senkinek nem fog kelleni komoly kapcsolatra, azzal csak dugnak. (A hímringyó kifejezést nem hallottafd még?)
2012. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!