Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A való életben vajon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A való életben vajon miért nem történik velem ilyen jó dolog? Ennyire csúnya lennék vagy a jó fiús stílusom nem jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy volt egy gyönyörű barátnőm és született egy kisfiam és annyira boldog voltam, amikor felkeltem, szerettem volna hinni, hogy ez nem csak álom volt, de sajnos csalódnom kellett.
2012. nov. 26. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondanék: Ilyen az élet!
2012. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a jófiús nálad azt jelenti, hogy hajbókolsz, viszed a táskáját, meg úgy általában piócaként tapadsz, akkor igen, azért van.

Ha úgy vagy jófiús, hogy csak egyszerűen emberként kezeled a lányokat, akkor annyi a gond, hogy még nem találkoztál olyannal, aki ezt viszonozná (a lányok között is rengeteg az idióta, aki azt sem tudja, mint akar, de azt azonnal és hibátlanul).

Csúny meg biztos nem vagy, így látatlanban megmondom.

2012. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is csak az előttem szólót tudom megerősíteni!


A való élet,azért való élet,mert nem minden fenékig tejfel,mint a filmekben!

Engem nem tartanak rossz pasinak,volt is dolgom lányokkal,

adok magamra,mégsem vagyok boldog,mert folyamatosan csalódok a lányokban.

Volt egy lány,aki talán lehetett volna Ő,de szerencsétlenül alakultak a dolgok.

Marad a siránkozás,vagy próbálom élni az életemet,úgy hogy nem hiszek a mesékben.


Senki sincs megelégedve.

A csúnya pasik jó nőt akarnak,de szóba sem állnak velük!

A jó pasikkal(néhány legalább is)szóba állnak,de nekik meg olyan kéne,aki érzelmes,és nem felszínes.


Ez van.

Mindig van és lesz okunk panaszkodni,elégedetlennek lenni,ha netán nincs okunk,akkor találunk/keresünk magunknak.

Az ember egy nagyon elégedetlen lény!

2012. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lányok sokszor maguk sem tudják, mit akarnak. Jó példa erre a hajuk. Akinek göndör haja van az egyenest szeretne és kivasalja, akinek egyenes van ő inkább begöndöríti. És ekkor még a hajszín variálásáról nem is beszéltem. :D

Szóval lehet, hogy akad majd lány, akinek pont elege lett egy "rosszfiú" megbízhatatlanságából, és inkább a jófiús stílus lesz nála a nyerő, de lehet, hogy olyan lánnyal futsz össze, akinek az ilyen stílus sokszor visszahúzódóbb viselkedéséből lett elege és olyan pasit szeretne, aki tudja mit akar. (Emberi ösztön, hogy mindig arra vágyunk, ami éppen nincs.)

2012. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
annyit tudok mondani forever alone
2012. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas már ez a halom nyiff-nyaff kérdés, na ezért nem kelletek senkinek, mert érződik belőletek ez az egész. A jó fiúk is lehetnek férfiasak, nekem soha nem kéne egy bunkó sz*r és párom sem az, kedves, aranyos és figyelmes férfi, mellé nem egy gyenge, sarokban kuporgó brühühü.
2012. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akár hogy is van ez a jófiús típus egy idő után minden lánynak unalmas.
2012. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A jófiús stílus nem unalmas.

Arra lehet építeni egy életet..és mint ahogy az álmodból is kiviláglik, normális életet akarsz.

A rosszfiúk faszák, izgalmasak, de isten ments hogy Nők olyantól akarjanak gyereket. Persze, hogy beálljanak az elvált kisgyerekes anyák népes táborába.. hogyne.

Szvsz nyugi, mindig a jófiúk nyernek a film végén:)

31/N

2012. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal a lányokban keresni a bajt! Én például az olyan fiúkat szeretem akik olyan ,,jófiúk". Igaz ez nem mindenkinél van így...
2013. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!