Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, lehetséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, lehetséges a mégtovább lépés?

Figyelt kérdés

Egy fiúval a sros úgy hozta, hogy közös munkába kelett kezdenünk, ám én nem vagyok valami bátor ismeretlen fiúkkal, tehát elég hidegen viselkedtem, vagy inkább félénken, kerültem a tekintetét, annak ellenére, hogy ő mélyen a szemembe nézett, ráadásul szótlan voltam, persze ő is.

De szép lassan megtetszett, ekkor kicsit rámenősebb lettem, már amennyire tőlem tellet, ráírogattam, amiből néha többórás beszélgetés, máskor meg egyszavas válaszok lettek, és persze egy jó kis kudarcélmény, számtalanszor gondoltam rá, hogy feladom, mivel közben megtudtam, hogy mindezek miatt, borzasztó unszinpatikussá váltam a számára:(

Ám egy barátom (fiú) aki sokkal erőszakosabb mint én meghozta az áttörést. Sok lemondott találka után hajlandó volt összefutni velünk, majd aztán újra és újra. Jelenleg a legjobb barátai közé tartozom, főleg én, de az a fiúbarátom is.

Naponta beszélünk neten, a személyesen együtt töltött időt végignevetjük. Mert mindig igyekszik megnevetettni, váratlan pillanatban érkeznek tőle üzenetek, SMS-ek, akár nappal, akár éjszaka. Az esetek felében ő ír rám. Kiderült hogy nagyon sok mindenben hasonlítunk.

Nagyon sok olyat jelet mutatott, mintha tetszenék neki, ez a fiúbarátomnak is feltünt, ezért hát rákérdezett, hogy tetszem-e neki. A válasz: nem volt, de a jelek azóta is ugyanúgy megvannak.


Most mit tegyek? Nem akarok eléállni, és vallani vagy kérdezni, de nagyon szeretnék vele lenni úgy is. Ha az ellenérzésektől eljutottunk a közeli barátságig...talán eljuthatunk tovább is?


20/l


2012. nov. 26. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok 2 éve vagyunk a párommal együtt nekünk is hasonló volt a sztori csak picit tér el de régóta ismerem és úgymond a fiú barátom volt és két éve a szerelmem lett pedig előtte sosem beszéltünk erről hanem csak egyszer megtört a varázs és összejöttünk.Neked is sikerülni fog ha ezt szeretnéd nem kell nagyon rámenősnek lenni de ne is fogd vissza magad teljesen.Szerintem ugyanígy viselkedj vele ha tetszel neki úgyis kialakul egy idő után. Sok Szerencsét. =) Kitartás!
2012. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon is lehetséges.Ahogyan az előző írta,vannak ilyenek,és ha még jobban megismer,szerintem sokkal jobban fog vonzódni hozzád. :)
2012. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy lány udvarol egy fiúnak?:/:(
2012. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!