Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már azt jelenti? ÉS hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már azt jelenti? ÉS hogyan közeledjek felé nem tolakodóan?

Figyelt kérdés
Rám néz el vörösödik és mosolyogva köszön.Nem ismer de nekem iszonyat tetszik.Bejelöljem facen?VAgy az már túl tolakodó? Nem tudok hozzá közelebb férkőzni.Valaki tanács?
2012. nov. 26. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ha gondolod jelöld be facebookon :D
2012. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dehogy tolakodó, egy face jelölés sose tolakodó jelőld csak bee!!!!!
2012. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen de félek hogy a mosolygása csupán csak kedvesség.LEhet én kombinálom túl.
2012. nov. 26. 15:58
 4/4 anonim válasza:
jelöld be bammeg és ha nem akarsz tolakodni legjobbak a burkolt üzenetek próbálj szemkontaktust fenntartani bókolj neki de nem tudom sokan mér félnek a flört től hajrá
2012. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!