Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy fiú parfümöt használ?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megtalálja a hozzá illőt, akkor kellemes tud lenni, csábító is akár.
2012. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem pasisabb mondjuk egy jó dezodor?
2012. nov. 26. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha dezodor, akkor old spice szerintem, de egyébként a parfüm is tud nagyon férfias lenni, sőt, bizonyos kor alatt szerintem felesleges is használni.
2012. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi férfinak izzadságszaga van. Muhaha.
2012. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dezodor az általános/közép iskola tesi óra utánnra lett kitalálva, aki ennél öregebb vagy semmi vagy parfüm, de dezodort NE.
2012. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
izzadság és pacalpörkölt ;-) am meg énis parfümöt használok... olyan mint a spray csak parfüm... szal'sztem ebben semmi olyan nincs
2012. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem nőit használ (mert ha nőit, akkor más baj van) :)
2012. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Háát fiúnak parfüm nem tudom, mert később 16-17 éves korodban már rendszerességgel fogod használni... Egy dezodor semmiképp sem "férfiasabb" csak izzadás ellen jó... De én pl. sport után is fújok magamra "olcsóbb" parfümöt pl. Playboy, Lamborghini,stb...

de kezdésként te is használhatsz ilyeket, nah és olyat ami neked tetszik, ne az legyen a kövi kérdés, hogy melyiket vegyed ;)

2012. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A dezodor az izzadság ellen van, de elvileg enyhe, alig érezhető szagúnak kéne lennie. Semmiképpen nem helyettesít egy jó parfümöt. Pasin sem.
2012. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!