Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szeretnék egy barátomnak...

Szeretnék egy barátomnak venni egy parfümöt, de nagyon drága, vaterán viszont jelentősen olcsóbb. mit gondoltok lehet attól még ugyanolyan minőségű, vagy inkább ne vegyem meg?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 06:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valami konkrétabbat légyszíves. Melyik parfümről van itt szó? Hol drága, hol nézted? Vaterán közel 100%, hogy hamisítvány, ha jelentősen olcsóbb.
2012. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bleu de Chanel, és ha jól néztem eredetileg 18 ezer Ft körül van, és vaterán meg csak 2600 Ft, ezzel a szöveggel:


Chanel - Bleu De Chanel 100ML Fóliás, Új Férfi Parfüm.

A bolti ár töredékéért, a legkedvezőbb áron itt!

A képen látható termék kerül eladásra! Nem alternatív illat!!


és 1 hét garancia van rá.. nem tudom, hogy megérné e megvenni, mert nagyon szeretném, de ha tényleg nem jó, akkor nem dobok rá ki pénzt..

2012. nov. 3. 07:28
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg azt is odaírta, hogy EDP, az lemaradt.. köszi előre is a választ! :)
2012. nov. 3. 07:29
 4/14 anonim ***** válasza:

olyan hamis, hogy csak na!


ennyiért nem kapsz eredeti parfümöt

az egy dolog, hogy vannak jó minőségű hamisítványok, de 2600-ért valószínűleg egy gagyi szart kapsz, jó, ha nem lesz tőle kiütése (ha egyáltalán magára bírja fújni, vagy büdi lesz, vagy teljesen vizes)

2012. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ez egy reális ár, és ők pl. igazit árulnak

(nem ismerősöm, nem reklámozni akarom)


[link]

2012. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugye Te magad sem hiszed el, hogy ennyi pénzért jó parfümöt fogsz kapni? még ha lopta is drágábban adja.
2012. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hát, gondoltam, hogy nem igazi, de reménykedtem, hátha..:D nagyon kár, nagyon szerettem volna neki megvenni, de annyiért nem engedhetem meg magamnak... utánzatokat néztem , másikat, hátha van ilyen árban, de nem tudom melyik olyan minőségű, hogy legalább megközelíti az igazit.. amúgy nem lenne gáz utánzatot adni neki? elég igényes a srác, meg ilyenek, de nem tudom, hogy ő meg tudná e venni magának, attól félnék, ha vennék egy utánzatot, hogy megértődne, hogy ilyet veszek... és köszi az eddigi válaszokat! :)
2012. nov. 3. 10:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Na meg ennek az eladónak van egy csomó nagyon drága parfümje ilyen alacsony áron... -_Nem tudom megvegyem-e
2012. nov. 3. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:

hamis parfümöt sokkal gázabb venni, mint valami olcsóbb, de jó minőségű ajándékot

a döntés a tiéd, mi elmondtuk a véleményünket


1 hét garancia...istenem, persze, aztán bizonyítsd be, hogy hamis....senki se mászik bele ebbe, mert tudja, hogy ennyiért nem lehet valódi

2600-ért csak gagyit kapsz, a jó minőségű hamisítvány is minimum 10 ezer körül van, amit pl. a az Ázsia v. Sárkány centerben a legtöbb kínai árul.

2012. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is gáz olyat adni.. hát kár hogy ennyibe kerül, de nyilván, inkább olcsóbb de minőségibb dolgot fogok akkor venni:) Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!