Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszik rám?

Figyelt kérdés
Én 22 fiú, ő 20 lány. Egy középsuliba jártunk, haveromnak a barátnője volt egy darabig, néha a baráti társasággal eljött bulizni. Lényeg, hogy mindig is utált és igazából nem tudom hogy miért. Azt mondja azért tilt le facebookról és azért nem akar látni sem, mert undorodik tőlem és nem szereti a társaságomat. Rajta kívül egy ember sem utál és kerül, és neki sem adtam rá okot egyáltalán. Nincs túl nagy jelentősége, hogy ő így utál engem, de ez engem nagyon zavar, mert nem adtam rá okot. Szóval arra gondoltam, lehet, hogy szerelmes belém? Vagy ez nálatok csajoknál nem működhet így? de nem lehet szerelmes, mert akkor érdeklődne ugye..tehát csak utál. De akkor mégis miért????
2012. nov. 26. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Egó baszod ego..... :D Nem, nem szerelmes beléd vagyis szerintem biztosan nem

Nekem is van egy srác aki utál, ugyanígy egy suliba jártunk de csak egy buliban találkoztunk ténylegesen, a barátjával vagoyk jó viszonyban. szerintem csak simán féltékeny a haverjára, hogy neki összejönnek ilyen jó barátok...de nem tudom a pontos okát, mert én sem adtam rá igazi okot....vannak megkeseredett emberek akik szinte mindenkit utálnak ennyi az egész.

2012. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ennek semmi értelme. Utálhatok valakit azért mert ostoba vagy mert beszólt, vagy akármi, de a semmiért nem lehet haragudni.
2012. nov. 26. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
hidd el valaki képes rá....lehet féltékenység vagy bármi...én se értem a magam utálóját...
2012. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!