Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? Én lépjek elsőnek vagy várjam míg ő teszi meg az első lépést?

Figyelt kérdés

Osztályomba van egy fiú és tetszik, de úgy hogy ha megkérne lennék a barátnője.Többen is mondták hogy én is tetszem neki , de nem úgy viselkedik velem, hanem mint egy barát.Múlt hét szerdán barátnőm elmondta neki hogy sokat beszélek róla és hogy tetszik nekem.Azóta csak egyszer beszéltünk (azt is neten) és csak annyit akart kérdezni hogy tényleg szoktam-e róla beszélni.Ma meg hozzám se szólt a suliba egész nap, sőt inkább került ahogy csak lehetett.Most várjak mit csinál valamit vagy én lépjek elsőnek?


15/L


2012. nov. 26. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek várni??!! ;)
2012. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Szal hosszú idő után úgyis rájössz majd, hogy nincs sok értelme várni, lépni kell ;)
2012. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!