Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom tovább!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
Egy 11 éves lány vagyok. Nagyon belezúgtam az egyik osztálytársamba és nem tudom mit csináljak. Már sajnos tudja hogy szerelmes vagyok belé. :((

2012. nov. 26. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az esti mesét és irány az ágy!
2012. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És mit szólt? A további események leginkább ettől függenek :D
2012. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
OMFG! First world problem.
2012. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

De bunkó paraszt te köcsög disznó

ennyire nem vagyok fiatal! Idióta!


Majd ezt neki is küldd el kislány!

2012. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Látom te is kaptál privátot :DDD
2012. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de tahók ezek itten

mondjuk abban igazuk van, hogy azért ez még nem lesz életed traumája, bárhogy alakul


légy becsületes:) ne sajnáld, hogy tudja! ha tahó és kiröhög érte, akkor ennyit is ért, megoldja számodra a kiszeretést:D

ha meg jól kezeli, akkor tőle függ... ha tudja, és nem lép, akkor vagy nem akar semmit, vagy nem tudja mit lépjen, és épp ír egy kérdést erre a beteg oldalra, ahova egyébként még nem kéne feljárnod, annyi hülye alak van itt:D

mindenesetre biztosítottál egy utat előtte, elvégre ha tudja, akkor tudnia kell, hogy nem elleneznéd, ha közeledne feléd.. rajta múlik, dőlj hátra, légy okos, aranyos és adj önbizalmat neki, ha kell:) de ne nyomulj rá! nincs annál undorítóbb, ha egy lány nyomul! pláne ha az illető még fiatalka:)


és bárhogy alakul, azért lásd be, hogy még fiatal vagy!:D (gondolok itt a csók és az előbb olvasott "szarvas póz"raXD)

2012. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!