Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus kérdés-ti elmennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus kérdés-ti elmennétek egy vizsgára csak azért, mert ott valószínű, (folytatás lent)?

Figyelt kérdés

hogy találkoztok azzal az emberrel, akit eddig csak egyszer láttatok, de villámcsapásszerűen belétek hasított tőle valami szerelemérzet-féle?

A képzést tartotta nekünk, valószínű, hogy ott lesz a vizsgaközpontban. Amikor megláttam, egész nap le sem bírtam venni róla a szememet, utána is csak ő járt napokig az eszemben.

A képzés maga nem érdekel, a vizsgát is le....m.

Tudom, hogy úgy írok, mint egy kisiskolás, de amúgy erős 30-as vagyok, ő 40-es :-D

Szóval, ti elmennétek?



2012. nov. 26. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
persze,mit veszthetsz ? :)
2012. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgát úgyis leszarod, a pasi viszont érdekel, persze, hogy menj el.
2012. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
annyira szánalmasan hangzik, de az emberek már csak ilyenek. .. volt időszak amikor direkt úgy vettem fel a tárgyaimat, hogy lehetőleg egy csoportba kerüljünk, a vizsgákat is úgy választottam. igaz utána pedig pont fordítva...
2012. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Elmentem :-)

Ott volt :-) Ő volt az egyik vizsgáztató. 5-öst adott meg barátságosan elbeszélgetett velem utána 2 perc erejéig. Sajnos kint már várt a sorára a többi vizsgázó, meg hülyén is nézett volna ki, hogy randira hívom a másik vizsgáztató jelenlétében :-DDD

Kicsit megszakad a szívem.

2012. nov. 27. 18:29
 5/16 anonim ***** válasza:

Gondolom megvan a kontaktja.

Írsz neki, valami enyhén átlátszó indokkal egy szakmai kérdést, és ha nem ragadja meg a lehetőséget, akkor bevallod neki, hogy csak azért kerested, mert emberileg érdekel. Ha ezt a lehetőséget is kihagyja, túllépsz rajta, és büszke leszel magadra, hogy meg merted lépni.

2012. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Megtenném, de sajnos nincs meg az elérhetősége. a munkahelye honlapján eleve nem sorolják fel a munkatársakat, facebookon stb nincs fent, sehol sem találok semmit róla.

Már csak abban reménykedem, hogy a januári vizsgán is ott lesz (kész őrület, kitanulok miatta egy szakmát :-D )

2012. nov. 28. 11:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Rendes helyeken ugy kezdi az eloado, hogy XY vagyok, ez az e-mail cimem, es az a konyv, ami a tudomanyt tartalmazza.

Neked maradt a varakozas, es a januari vizsga.

2012. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez egy szakmai továbbképzés volt, ahol 5-6 előadó tágította a fejünket napokon át. Természetesen mindenki bemutatkozott, a képzőintézménynek a közonti e-mailcímét megadták, a szakirodalommal is elláttak.....csak sajnos a tanár direkt elérhetőségével nem ajándékoztak meg, hiszen ezek után még mit akarhatok tőle személyesen? :-DDD
2012. nov. 28. 15:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Általában a céges e-mail címek egy kaptafára készülnek. Ha a honlapon megtalálod, valaki e-mail címét, akkor abból kikövetkeztetheted a tanárodét is.
2012. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

info@cégnév.hu:-((((

Azt hiszem bele kell lassan törődnöm,hogy ennyi volt és nem is lesz több. Hacsak valami isteni szerencse folytán nem futok össze vele januárban is. De erre azért már nincs sok esély. :-((((

Azzal nyugtatgatom magam, hogy úgyis biztos házas, és amilyen nagyszerű ember az illető, biztos tündéri aranyos feleség is jutott neki.....

:-((((((((((((((((

2012. nov. 29. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!