Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem biztos hogy nem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem biztos hogy nem, de akkor mi? Egyszerű szimpatizálás? Lesz folytatás bármilyen módon vagy nem?!

Figyelt kérdés

Utolsó (5.) évem a suliban.Tavaly padtársam lett az egyik fiú osztálytársam,akivel előtte szinte sosem beszéltem.Aztán 12-ben nagyon elvoltunk,elég jó barátok lettünk,beszélgettünk minden nap,sms-t írtunk egymásnak stb.Utána jött a nyár akkor kb 3x beszéltünk és ennyi.Aztán ebben az évben magántanuló lett,mert dolgozni akart,így csak a táncpróbákra jött be,és azt hozzá kell tennem h a tesója tanította a táncunkat.Aztán ugye h nem jött suliba nagyon keveset beszéltünk,de a táncban lett egy közös részünk a "We found love"-ra..onnantól kezdve megint sokat beszéltünk,smst írtunk egymásnak,so olyan furi volt,mert néztük egymást stb eleve a tánc is olyan volt.A szalcsin is együtt vtunk végig a bulin is táncoltunk sokat,és a tesója is mondta h nagyon szereti a mostani bnőjét neki,de szerinte olyan aranyosak vagyunk együtt,meg nagyon sokan mondták az osztályban is.(volt tanár aki elültetett minket,mert szerinte forr köztünk a levegő-ez tavaly volt-)De ugye nekem is van barátom már több mint 3 éve,neki meg bnője már több mint 1 éve.De mind2 kapcsolata a vége fele jár,és sokat beszélgetünk ezekről,egymásnak mondjuk el a bajainkat ezekkel kapcsolatban stb és furcsa módon amit ő szeretne az hiányzik nekem,azaz ha tegyük fel együtt lennénk,a jelen dolgok szerint,jól kijönnénk sztem.A szünetben 2x buliztunk,és eljött ő is,pedig másnap dolgoznia kellett és akkor is táncoltunk együtt meg beszélgettünk,de ott voltak az osztálytársak is,so nem csak miattam jött el.Aznap este még írt nekem smst,h sexelnénk-e egymással ha úgy alakulna?! Persze érződik ez a testi vonzalom,so ha tehetném lehet h belemennék...de azóta nem is ír amióta ezt megkérdezte legalábbis,elég keveset.Most nem tudom de furi érzésem van...én is próbálom a kapcsolatomat rendben tenni meg ő is...de vhogy nem hiszem h ez csak úgy annyiba maradna köztünk..vagy mégis?!

Érdekelne..h mit gondoltok erről,persze normális válaszokat szeretnék olvasni. Köszönöm!



2012. nov. 3. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, miért éltek kapcsolatban, ha mindkettőtöknek rossz a kapcsolata a párjával. A srác valószínűleg szívesen lefeküdne veled, de szerintem nem szerelmes. Ha szerelmes lenne, akkor már rég kezdeményezett volna. Én is voltam hasonló helyzetben, a srácnak barátnője volt, forrt köztünk a levegő, de ez mégsem az volt, aminek látszott. Szerintem kérdezz rá nyíltan, hogy mit akar tőled. Ha hajlandó érted szakítani, akkor van esélye a dolognak, de ha csak szexet akar úgy, hogy nem hagyja el a barátnőjét, akkor nem vagy neki fontos. 21/L
2012. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok szerelmes.Csak forrt köztünk a levegő.De már ez sincs,mert összevesztünk,mert egy Puban visszahallottam dolgokat,amiket rólam mondott és nem tagadta!Szerencsére a suliban sincs,így nem vagyunk kellemetlen helyzetben egymással szemben.Én szakítottam a barátommal..aztán éljük a külön életünket és persze nem csak engem fűzött az osztályban,de nem csodálkozok mostmár!
2012. nov. 7. 19:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami nagyon rossz volt,az az hogy mondta h csak szivat engem,ami nem éríntett mélyen...de jobbnak érzem,hogy lezártuk...meg lehet h nem is dolgozik hanem csak nem akar iskolába járni.kiváncsi leszek,h mi lesz belőle...a testvére aki fiú,ő normális volt de kitudja,lehet tőle tanulta a jó színészkedést.A szünetbe még azon kívül buliztunk,és jó volt h kiderült a hazugsága.
2012. nov. 7. 19:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Kapom az információkat az ismerőseimtől,akik azért elég nagy emberek,és sok raj embert ismernek és azt mondták hogy az a fiú akiről beszélek nagyon szerencsétlen,a környéken ahol laknak mindenki befenyítette már még a bnője is és nincsenek is együtt 1 éve,hanem csak 4 hónapja,szóval sántított ez is mint most kiderült.Nem tudom,hogy miért nem érdeklődtem hamarabb ezektől az emberektől.A testvére meg ugyanolyan,mint ő.Elvileg egyik lány osztálytársammal a szalagtűző után kavartak és csak azért mondta,hogy aranyosak vagyunk,mert már részeg volt és azt akarta h a tesója is kavarjon valakivel..milyen paraszt már.
2012. nov. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!