Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezek szerint milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezek szerint milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés

Átlagnál szebb arcom van,elől egy kicsit felzselézve,184 cm magas,átlagos testfelépítésű vagyok,van egy kis feleslegem,vastag combjaim vannak(régen fociztam)

4-es,5ös tanuló vagyok,kedves aranyos vagyok a lányokkal..

De úgy tűnik a bunkókat szeretik az osztályból a lányok..

Haverokkal néha elég hülye is tudok lenni :D

14F


2012. nov. 26. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
azt hogy ráérsz még csajozni 20/L
2012. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ktk312 ***** válasza:

Én sem értem mit szeretnek a bunkókban meg a hülyékben.

Ha meg kellene mondanom miért vagyok kicsit szerencsétlenebb e téren azt mondanám, nem követem a "stílust", kicsit ilyen darkosabb beütésem van, hát öhm kicsit nagyon :D

2012. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

bárcsak minden fiú ilyen lenne, megkönnyítené a dolgunkat, hogy nem vagy bunkó, az nagyon jó, csak az a kérdés, hogy ez amit írtál mind igaz? Mert annak, hogy nem jössz be az osztályodban a lányoknak van valami oka.

14/L

2012. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tényleg minden igaz..

Inkább a bunkókra buknak az osztályból csak rájuk 2 perverz fiú osztálytársam van..

Hát mit mondjak,,kezdetben még jól kijöttem a lányokkal az osztályból aztán amikor már mindenki ismerte a másikat akkor elkezdtek bunkóskodni a lányokkal..

Van egy nagyon szép lány az osztályban,full 5ös volt amióta velük barátkozik 3as,4es lett..

Megbántják,megharagszik a csaj,megint bunkóznak vele,vagy mást,gyengébb fiúnak csapnak a nyakára,és azon röhögnek,és azt hiszik attól megbocsát nekik,de másnap megint úgy viselkedik a csaj mint hogy ha semmit nem csináltak volna neki...

Persze a normális fiúkra rá se néznek.

De esküszöm hogy ha egyszer velem kezdene el hülyéskedni és nyakon csapni,100% hogy nem úszná meg épségben,ne engem csesztessen,csesztesse az anyját,ráadásul 15 cm-rel alacsonyabb nálam..

(9. osztályos vagyok..)

2012. nov. 26. 21:03
 5/6 anonim válasza:

ezt hívják úgy,hogy társadalmi elnyomás.

manapság ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni. és elszomorító,hogy egyre fiatalabban elkezdik ezt a srácok.. a lányok meg belemennek,mert nem szeretnének kimaradni semmiből,és a menőbbek közé akarnak tartozni. de biztos vagyok benne,hogy van még olyan lány az osztályodban/sulisban,aki nem ilyen, és akinek esetleg tetszel.

2012. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi osztályunk dettó ilyen, csak fiúknál nincs kivétel.. mindegyik bunkó lett, és egyre jobban átveszik a másiktól.

érezd magad különlegesnek.:)

2012. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!