Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg tudom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg tudom így változtatni az életem?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem, hogy végre elmegyek egy nudlibárba, megtanulok úszni, eljutok az első magányos nemi élményemhez, bevallom Jánosnak hogy szeretem, szóval sokkal macsóbb leszek.

Szerintetek menni fog? ;)

17?F


2012. nov. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Oda mész, ahová jónak látod, úszni nem árt tudni, ha Jánosnak is tetszel, akkor hajrá.


Bár azt nem értem ebben mi a változás, de igen, menni fog.

2012. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De ugye nem a nudlibárban akarsz úszni tanulni???? A többihez tökéletes helyszín.

Ha eddig hetero voltál némi víziszonnyal, mindenképp nagy változás lesz!

2012. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!