Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rohadt nagy szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rohadt nagy szerencsétlen, balfék, balek vagyok. Ezen lehet változtatni, vagy törödjek bele, hogy elvan cseszve az életem de rohadtul?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 01:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
gondolkodj mindig pozitívan.. próbáld meg mindenben meglátni a jót vagy a szépet vagy mind a kettőt egyszerre..
2011. nov. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet rajta változtatni, csak gondolkodj mielőtt cselekszel!
2011. nov. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
törődj bele.. szar az élet nyugi
2011. nov. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Semmi pozitiv dolgot nem tudok abban látni, hogy soha nem jön össze nekem semmi, lányok ügyében...

Lassan 16 vagyok, és még nem volt barátnőm sem, nem csókolóztam, nem merek kezdeményezni, nem tudok beszélni a lányokkal élőben...

Pedig nem vagyok én WoW kocka, igaz, hogy bulikba nem nagyon járok, mert belem fölfordul mikor látok 25 részeg embert, és abból 20 14 év alatti, és minden 3dik csajon 3 kiló alapozó van, meg ilyen olyan dolgok...

2011. nov. 6. 02:01
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja, meg senki nem nézné ki belőlem, hogy még nem csokolóztam meg ezeket, és ez szerintem még 1 lapáttal rátesz az eddigi helyzetemre, vagy fene tudja már hogy hogyan fogalmazzak...
2011. nov. 6. 02:03
 6/18 anonim ***** válasza:
törődj bele.
2011. nov. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ha ez megnyugtat, én is lassan 16 vagyok, eddig semmi nem jött össze fiú téren, de ha néha szarul és érzem magam emiatt, nem depizek be, hanem átgondolom hogy vajon miért tartok itt és változtatok. Tudod, ha pozitívan gondolkodsz (és itt nem nagy dolgokról van szó, apró örömöket keress) akkor a körülötted lévő emberek is vidámabbnak, nyíltabbnak látnak majd. Csak próbáld meg, mielőtt elkönyveled magad egy lúzernek :)

15/L

2011. nov. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg valami történt, vagy szarul sült el, és ezért érzed így magad, mellesleg én 1 évvel vagyok fiatalabb nálad, nekem sem volt még senkim, és nem olyan rég csalódtam valakiben, de nem igazán foglalkoztat, a csalódást kiheverem, a többire meg magasról sz.arok, majd lesz valakim, ha eljött az ideje, ennyitől még ne akadjál ki, nekem jóval több problémám van mint neked, mert amit itt leírtál az még igazán problémának sem nevezhető

15/L

2011. nov. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

bitch please...

ugyan ez van nálam 18 évesen :D

2011. nov. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
^ /F
2011. nov. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!