Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a badoo-r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a badoo-rol? Többi lennt

Figyelt kérdés

sziasztok .nem tudom mit csináljak vagányabb piercinges és helye vagyok legalábbis a csajok szerint , mégís rég volt barátnőm és 1 éve lassan ki se járok bulizni, de halottam erről az oldalról és egészen jó suncik vannak rajta

csak attól félek hogy az ismerőseim meglátják és azt mondják majd rólam hogy forever alone vagyok és kirühügnek

szerintetek mit csináljak?


2012. nov. 27. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

ez a facebook ismerkedős oldala nem?? egyszer felajánlotta régen h vigyem át oda a profilomat vagy mit.

Szerintem kamu oldal.

2012. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kamu az oldal én fent vagyok, de egy valami idegesít,hogy nem tudom magam egyszerűen törölni onnan, mert NEM LEHET!


Nekem nagyon sokan jelentkeztek onnan az oldalról, de borzasztó idegesítő ám, és szerintem nem a legjobb oldal ha már társkeresőről beszélünk, habár tippet nem tudok adni, h melyik a jó mivel nem nagyon használtam ezeket badoo-ra is véletlen kerültem be...


20F

2012. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De lehet törölni magad,ha érdekel hogyan akkor írj
2012. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy rakás sz*r,férfi szempontból!Női oldalról nem tudom,talán nekik csak válogatni kell,és kész.
2012. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap töröltem a regisztrációmat.

Amúgy az oldal szerintem nem a "hazai" kultúrára lett fejlesztve, így én inkább passzoltam.

2012. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!