Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok. Ti mit neztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. Ti mit neztek egy fiun? Ugy mind a fiuk nezik a lanyok fenekuket : D tik mit neztek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Először az arcát, aztán az alkatát. Ezután a haját és szemét.
2012. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#6

Én sem értem ezt kéz és cipőmániát.

De attól mert valaki munkás még lehet ápolt. Én is úgymond munkás vagyok mégis tudok kezet mosni és ha le van vágva az ember körme akkor nem marad meg rajta a kosz.

Cipő kapcsán pedig: általában munkavédelmi bakancs vagy legalább váltócipő

2012. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én pasiként alkatot, arcot, főként szemeket, hajat nézek meg. Cipőjét csak annyira és a többi is, hogy ne legyen szakadt. De azért, nincs fétisem, hogy ezt nagyos a szempontok közé tartsam, mint a lányok teszik ezt.
2012. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A hajon nem azt nézem kopaszodik-e vagy őszül. Hanem azt igénytelen zsíros, korpás-e? A cipőn sem azt nézem márkás-e, hanem, hogy mennyire egy az ízlésünk.. Ez olyan, mint, hogy pl vannak férfiak, akik nem jönnek össze pl rocker lányokkal, én nem tudnék összejönni pl. egy hegyes orrú csizmát hordó sráccal vagy egy zokni szandál kombóval. Ezért nézem a cipőt. A szem pl engem abszolút nem izgat..
2012. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 csajszíiíi válasza:
arc,azon belül szem
2012. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mennyire dudorodik a zsebe.

Kocsikulcs.

Tiszta, ápolt, puha kéz.

2012. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1. Szem

2.Öltözködés

3.test

és igazából én nem tom de én a seggüket is nézem a fiúknak :PP

2012. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
utolso az tetszik :D
2012. nov. 27. 22:23
 19/19 anonim ***** válasza:

1.Kisugárzás,

2.Szem

3.Arc

4.Test

5.Haj(csak annyi h dzsuvás-e)

2012. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!