Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Szerintetek ez gáz? F/22

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Szerintetek ez gáz? F/22

Figyelt kérdés

Nem szeretem az olyan csajokat akik nikotinoznak (dohányoznak) .

Csak a mai fiatal lányok többsége dohányzik, lehet ezért is nehezen találom meg az igazit...:/


2012. nov. 27. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz!
2012. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen normális, hogy undorodsz tőlük. A cigi különösen a lányok kezében gusztustalan. Egy ilyen lánnyal csókolózni olyan, mint kinyalni egy hamutálat.


Rengeteg nemdohányzó lány van még így is, az, hogy nem találod meg az igazit nem csak a lányok hibája lehet.

2012. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha az alapján ítélsz meg valakit,hogy dohányzik e,akkor olyan is lehetsz.Előítéletes bu.zi.
2012. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, én is undorodom tőle, és már csak nem dohányzó pasi kerülhet nálam szóba. Mostani párom régen dohányzott, de ha nagyon ideges, akkor most is elszív 1-2 szálat. Ez a max, ami nálam belefér, bár szokott kapni érte egy kis ejnye-bejnyét, de nincs belőle komoly baj. =)


Találni pedig biztos találsz nem dohányzó nőt, elég sokan vannak. =)


22/n

2012. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
dohányzik = igénytelen/akaratgyenge
2012. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz, páromnál is ugyanez az elvárás ami nálunk nem is volt gond mert életembe nem szívtam még el egy szál cigit se és nem is akarok, rosszúl vagyok már a szagától is
2012. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is kizáró ok. Még ha tetszik is egy lány, ha meglátom, hogy bagózik, elmegy tőle a kedvem. Undorító.
2012. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el a dohányosokat, bírom a füstöt, pedig sosem szívtam...


Nem gáz, hogy nem szereted őket, hiszen egészségkárosító! :)


20f

2012. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem, ha egy fiú dohányzik. De... amikor a barátomat megismertem ő tudta h nem nagyon bírom, de nem is hagytam ott ezért ill. már amikor összejöttünk sem volt kizáró ok, hogy cigizik. Szerettem úgy is, meg most is h évek múlva már nem dohányzik.
2012. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A lányok többsége dohányzik? Nézz küröl máshol, mint ahol eddig keresgéltél.
2012. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!