Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek több fiúbarátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek több fiúbarátom?

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm mind nyitott, meg kedves... És ott vagyok én, aki nem beszélget fiúkkal. Nem tudom miért. Persze, néha azért váltok velük néhány szót, de nem tudok úgy hülyülni velük, meg ilyenek. Pedig sokkal inkább fiús lány vagyok, mint lányos lány. (persze azért a barátnőimmel is jóban vagyok:)) De nagyon nehéz megnyílnom. Mit tehetnék?:/

2012. szept. 14. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet h nőkhöz vonzódsz? :) Úgy nehéz lesz.. :)))
2012. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:
mennyi idős vagy?13? akkor várj 3 évet aztán ennyi a tanácsom.
2012. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jajj.. most látom, hogy rosszul írtam ki a kérdést.. *hogyan lehetne több fiúbarátom?

Nem a nőkhöz vonzódom, sőt kifejezettem taszít egy nőre úgy néznem.

És 16 vagyok:)

2012. szept. 14. 18:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Őőőő.. szerintem félreértettek. Én nem pasit akarok, hanem fiúBARÁTOT. Bartákozni. Értitek..
2012. szept. 14. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno szinte csak fiúbarátaim voltak, de eleve szeretem a fiús dolgokat is. Szeretem a focit, a forma 1-et, a számítógépes-lövöldözős, autóversenyzős játékokat és a horgászatot is. Így nem volt nehéz közös témát találni.

Meg kell találni a pasikkal a közös pontot, ahonnan el lehet indulni és akkor majd kialakul a párbeszéd, aztán meg a többi.

2012. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Én nem pasit akarok, hanem fiúBARÁTOT. Bartákozni."

Ez olyan ritka, hogy szinte nem is létezik. Zömében csak az önáltatás élteti a srácban a barátságot, hogy egyszer még lehet több is belőle.

2012. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak simán menj oda és dumálj. A fiúk, vagy legalábbis én és a haverjaim szinte bármiről tudnak beszélgetni. Ne sértődj meg, ha beszólnak, és te is nyugodtan leolthatsz valakit, ha nem viszed túlzásba, mindenki csak nevet. Szerintem ha jó humorod van, az bőven elég.
2012. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Komolyan nem akarok fiút:D de mindegy, a többieknek köszi a tippeket::))) jöhet még..:D
2012. szept. 14. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, en, huzhatsz egy strigulat, mert egy fiu baratod mar van;) Vagy mutogatni is kellene?
2012. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!