Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent a lánynál?

Figyelt kérdés

Az iskolai társaságban felhoztam egy kínos témát (letiltott a facebookon) és beszéltünk is róla pár szót. Egyáltalán nem volt passzív, azt mondta oka volt annak ami történt mert hogy olyanokat írtam. Én meg rögtön mondtam hogy az a baj a facebookkal hogy nem lehet látni hogy a másik hogy reagál rád, stb.


Mondta, hogy nem akar erről beszélni. majd hozzátette, hogy "most"


Tehát "nem akarok erről beszélni... most."


eszerint nyitott még a lány? valahogy látom a viselkedésén, mozgásán, hogy igen, de nem vagyok biztos benne, és ilyen alapból nehéz megközelíteni.


2012. nov. 27. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
22F
2012. nov. 27. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, én nem értem a kérdés lényegét
2012. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a kérdés lényege, hogy nem kíváncsi rám csak nem akart bunkó lenni, vagy igenis nyitott csak fel kéne lobbantani a lángot ami elfojtódott?
2012. nov. 27. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem kiváncsi rád,, ha kiváncsi lenne akkor nem tiltott volna le facebookon, gondolom az udvarlásodnak örül vagy nem akarja felvállalni a konfliktust szemtőlszemben


22N

2012. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet attól kíváncsi én is tiltottam le vkit, mert azt mondta nem tud engem megfejteni (az idézeteimre gondolt) letiltottam, de akkor nem tudtam ha később feloldom el is tűnik az ismerőseim közül :(
2012. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!