Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért vagytok tőketlenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért vagytok tőketlenek?

Figyelt kérdés

Szóval,van egy srác.Az osztálytársam.Már jó régóta vagyunk jóban,egy buli alkalmával "összejöttünk",de még nem járunk.Megbeszéltük,h komoly és h akkor talákozgatunk.Na mármost.A suliba folyton szemezgetünk,de az osztálynak még nem esett le e szitu.

A kérdésem az lenne,mit csinálják ha mégsem hív,vagy nem ír?Hogyan bátorítsam,amikor már minden világos?Mit csináljak h magától hívjon el?

18L 18F



2012. nov. 27. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Lányok! Miért vagytok ennyire felszínesek?
2012. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ne általánosítsál már

egy buli alkalmával összejöttünk mit takar? beszélgettetek?

2012. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Látom nem értitek.Sajnálom.Nem vagyok kurv@,nem csináltunk semmit,három éve ismerem,nem táncoltunk,nem ittunk.És kikérem magunknak.Gimibe járunk,sportolunk,jól tanulunk,egyetemre megyünk.


DE mindegy,ha ilyen hülyén viselkedtek,sajnálom.Szerintem nem csináltunk semmi rosszat.

Én speciell még szűz vagyok és még nem volt barátom.

2012. nov. 27. 21:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen "férfi" miatt mindenkit általánosítasz,megsértesz és még neked áll feljebb?Ez az élet,kislány.
2012. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nézd én nem általánosításból írtam ki, hanem mert úgy gondoltam ezt a kérdést megnyitjátok.És õk kezdtek el sértegetni.Meg akinek nem inge,ne vegye magára.
2012. nov. 27. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok srác kezelni se tudja a szitut. Főleg akiknek még nem volt komolyabb barátnőjük. Próbálj vele összefutni vagy beszélgetni valami nem átlátszó indokkal. Flörtölj, csábítsd el, adj bíztató jeleket, és hagyd hogy próbálkozzon. Esetleg ha már az első csóknál tartasz adj neki egy bátortalan szájra puszit. Vissza fog csókolni.
2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
A kérdezőnek teljesen igaza van, a fiúk bizony töketlenek...javaslom, kezdj inkább férfiakkal!
2012. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elsőnek:Mi sem vagyunk kevésbé felszínesek,mint a nők.Mert ki nem szép barátnőt akar,legyen ő maga akármilyen csúnya?Ennyit a felszínességről...Hát,aki nem mer,az nem mer.Talán kezdeményezhetnéd te is a dolgot kérdezőke.
2012. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a HASZNOS válaszokat! :)
2012. nov. 27. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert Be Vagyunk Sz.rva :D
2012. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!