Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam az egész első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az egész első szerelem dolgot semmi sem úgy végződött ahogy akartam. Nem tudom összeszedni magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 8 hónapig együtt voltam egy fiúval, nagyon szerettem, és azt hittem ő is engem, minden szempontból összeillettünk, kitaláltuk egymás gondolatait stb. de teljesen átvert és kihasznált, le is feküdtem vele. Nem egy ilyen rövidke kihasználtak jellegű kapcsolatot akartam soha az első szerelmemnek, és most olyan rossz érzés, mintha már most el lenne rontva az egész további életem. Nem tudok sehogy kimászni ebből gödörből, a fiút sem tudom elfelejteni, pedig mindennek már majdnem egy éve. Nem tudom már mit kéne tennem, hogy ismét boldognak érezzem magam nélküle is?
2012. nov. 27. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerkedj, keress valaki mást, aki feledteti veled az előző fiút... ilyen meg... sajnos előfordul :(
2012. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy senkinek sem kellek :( Csak ilyen minden héten berúgok jellegű fiúknak...de az meg nem lesz soha komoly :/ És azon is gondolkodtam fair lenne-e a fiúkkal szemben ha összejönnék valakivel, miközben még mást szeretek?
2012. nov. 27. 21:17
 3/3 anonim válasza:
Én azt mondom,próbálj meg ismerkedni másokkal akár neten ,akár személyesen és ki tudja ,lehet megismersz egy srácot aki szimpatikus lesz :) F
2012. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!