Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szándékosan tesz valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szándékosan tesz valaki egy embert féltékennyé annak mi az oka? 20l

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látni akarja hogy mit érzel iránta
2012. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem azért van,mert az illetőnek nincs önbizalma,és így akar visszaigazolást szerezni arról,hogy márpedig Ő igenis jó pasi/nő.Én úgy gondolom,ez gyerekes viselkedés,és éretlen személyiségre,ezen túl önbizalomhiányra vall.Arról nem beszélve,hogy valamennyire bunkó dolog is,hiszen nem biztos,hogy a fordított helyzet annyira jól esne Neki...
2012. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
100%

1. lehet h nem is akarja féltékennyé tenni csak a másik fél hiszi azt

2. de sokan azért szokták mert a párjuk nem foglalkozik velük, már nem veszi NŐ számba nem mondogatja h csinos h szexi és a szex is sz@r, (ez általában nőknél van)

3. a pasik ezt ritkán csinálják direkt és szándékosan. ott már az van, hogy valóban nem kívánják az asszonyt.

4. Vagy a nő és a pasi is azért csinálja mert a párja a nő/pasi szintén ezt tette vagy úgy érezte h ezt teszi, ezért most bosszúból

2012. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
ja igen ezt meglévő kapcsolatra írtam..
2012. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Ego.


Így próbálgatja az illető a nőiességét / férfiasságát. Teszteli, hogy mennyire tud etéren hatással lenni a másikra.

2012. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sztem ez szánalmas. Tudja hogy féltékeny vagyok erre még féltékenyebbé akar tenni ami semmi jóra nem vezet, gyerekes viselkedés játszani mások érzéseivel. Ha ennyire kiváncsi rá hogy érzel iránta próbálkozzon más módszerekkel
2018. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!