Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány akit alig ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány akit alig ismerek féltékennyé akar tenni azzal hogy mással flörtöl előttem akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés
A flörtölést miattam csinálta.

2012. nov. 18. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt ő mondta?
2012. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mondta de láttam rajta.
2012. nov. 18. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt látom, hogy hülye vagy. (remélem érted a célzást)
2012. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sose csinálnék ilyet... ha valaki tetszik nekem, akkor vele flörtölök, nem másokkal előtte... ez mekkora bunkóság.

Persze lehet tetszel neki, de ha így mutatja akkor elég gáz a csaj.

2012. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te hatalmas tévedésben vagy.
2012. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha, mással flörtöl, nem lehet egy tutyi-mutyi lány, azaz, ha akarna tőled valamit, odamenne hozzád. Lehet, hogy csak szívat. Többet megtudnál, ha megkérdeznéd tőle.
2012. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló:mire célzol?
2012. nov. 18. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki azt látja, amit látni akar. Én most azt akarom látni, hogy te hülye vagy, amit én magamnak be is tudok bizonyítani, de a valóság vélhetően teljesen más (vagyis egyáltalán nem vagy hülye), mint amit én beleképzeltem.


Ez is vélhetően csak te szeretnéd magadat ilyen szituációba beleképzelni (mert hát kinek nem lobogtatná meg az egóját?), és emiatt tetted fel a kérdést.

2012. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagyis más a valóság, mint amit te látsz/látni akarsz. A hiányos infókat magad egészíted ki, hogy összeálljon az a kép, amit szeretnél. Ez nem baj, mert ember vagy. Ehhez hasonló már velem is megesett.
2012. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, ha biztosan miattad csinálta, amit erősen kétlek. Én pont hogy nem engedem, hogy mások flörtöljenek velem, ha ott van valaki, aki tetszik..
2012. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!