Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyorsan elmegyek önkielégítés kb 3 perc. Sex közben gondolom ez még kevesebb idő lenne. Hogyan lehetne ezen változtatni hogy tovább bírjam?

Figyelt kérdés
Kérem csak normális válaszokat írjatok!

2012. nov. 28. 17:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Korod?
2012. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha lány vagy ez egyáltalán nem gond... :-)


ha fiú akkor próbáld kevésbé szorítani, esetleg húzz rá óvszert

2012. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
egy óvszer belsejébe kensz egy kicsi tejfölt akkor nem mész el olyan gyorsan ! mert a zsír tartalma és a fehérje hat vér nem folyik olyan gyorsan és a bőrön is kiváltja hatását ami megakadályozza a sperma gyors feljutását!
2012. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

3 Perc??? Ember ez siralmas. Nekem átlagosan 45 percig tart bár 17-18 évesen a szélsőséges 3-4 óra is megvolt. Most igyekszem 1,5 - 2 óra környékén maradni..

Amúgy mennyi idős is vagy? 12-13 évesen a “kezdetekkor“ én is voltam így... Lesz ez jobb is mondom nekem mára nagyon jól megy. 21 vagyok

2012. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3-aska ! Te ennire dilmány vagy??? Falun laksz,hogy ilyen hülyeségekben hiszl és még terjeszted is ?????

KÉrdező:úgy masztizol,hogy közben az órád nézed ?! Ez szex közben elég gáz lesz ám.....

2012. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

semmi gond, rejszolás közben persze, hogy hamarabb elszállsz. ha kufircolni kezdesz, abba is bele kell jönni. türelem.

ezt meg nehogy elhidd:

"3 Perc??? Ember ez siralmas. Nekem átlagosan 45 percig tart bár 17-18 évesen a szélsőséges 3-4 óra is megvolt. Most igyekszem 1,5 - 2 óra környékén maradni..

Amúgy mennyi idős is vagy? 12-13 évesen a “kezdetekkor“ én is voltam így... Lesz ez jobb is mondom nekem mára nagyon jól megy. 21 vagyok"

- ha ez így van, de ez inkább csak felvágás, ott orgazmus zavar van. még 45 perc is sok, ha meg több, akkor a szex nem jó. 3-4 óra irreális. 1-2 órán át sem lehet élvezetesen dugni. ha ez ilyen sokáig tart, ott rossz az erekció, nem nedves a lány, erőlködés van, a srác nem tud kefélni, de ez földi halandó számára lehetetlen. Jó lenne, ha nem ágyba vizelők adnának buta, konfabulációkkal teli tanácsokat...


nem szánalmas az a 3 perc, idővel kikupálódsz, megedződsz és menni fognak a hosszabb menetek is, de el ne hidd, hogy az a sztenderd amit ez írt. kelleni fog egy lány, sok gyakorlás, rutin és lelkibéke. a rejszolás más, mert az évek alatt rájöttél, hogy mi a jó, azért egy lány kicsit más :)

2012. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem is körübelül 2-5perc között volt, hogy elmentem.

Az első 3-4 együttlét volt húzósabb, mert ott az ingerküszöb eléggé a csillagokba szökött ám, amivel nem tudtam mit kezdeni. Most általában 10-20perc egy átlagos együttlét, de van olyan, amikor 40-50perc, hogyha gyakran váltunk pozíciót és láss csodát..együtt is megyünk el!

Ajánlom, hogy ne futókalanddal próbálkozz legelőször, hanem egy komolyabb kapcsolattal, ahol megtanulhatod és toleráns a párod :)

2012. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Hát ha tudsz nekem olyan embert mutatni aki képes akár egy fél óráig is verni akkor annak csontig becsókolok. Azzal az illetővel valszeg nem stimmel valami, lehet még magának sem tudja jól csinálni.

A válaszom pedig: Nincs ezzel semmi baj, nálunk is csak pár prcesek a menetek, de többször csináljuk, de csak azért mert élvezzük, nem pedig mert a minimum fél úrának meg kell lennie. Pah, hülyeség.

2012. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem 2-3 perc pont elég hogy elmenjek!! Persze ezt csak 1 férfi tudja elérni nálam! Szinte már a behatolásnál el tudnék élvezni!
2012. dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Xenophilius-nak!


Te mekkora hazug vagy! Csak meg kell nézni alul a linket mit írtál egy másik kérdésnél, de aki lusta itt is elolvashatja: Kérdés:

Ti első szex előtt nem voltatok szégyenlősek?


Nincs semmi baj a testemmel, nincs takargatnivalóm, de valahogy mégis úgy érzem nem merek melltartónál és bugyinál lejjebb öltözni a barátom előtt. Nem tudom mitől félek.


ELSŐ VÁLASZOLÓ:


Xenophilius válasza:


Én még senkivel se voltam és igen az vagyok.


Lehet benne valami.


Na akkor mi az igazság???


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__3706..

2013. márc. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!