Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat egy fiú akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat egy fiú akkor ha elmegyek mellette és egymás szemébe nézünk majd később elkapja a fejét?!

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást, de egy suliba járunk. Már 1x-2x megesett, hogy összeakadt a tekintetünk. Nekem nagyon tetszik, de félek, hogy azért kapta el a fejét, mert nem tetszem neki, vagy mert gáznak tart.

2012. nov. 29. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak simán kisebbségi érzése lehet vagy fél. Tapasztalatból tudom, hogy akkor tuti ilyeneket csinálunk. Én is többek közt.
2012. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem már sejti, hogy tetszik nekem, és nem lehet, hogy azért fordította el a fejét, mert azt gondolta; "már megint itt van ez a lány és engem néz?-.-" Mégis hogy kezdeményezhetnék jobban? Nem merek odamenni hozzá, meg szinte mindig a barátaival van..
2012. nov. 29. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki valószínűleg,csak nem egyértelmű számára,hogy ő is tetszik-e neked.Mosolyogj rá,keresd a tekintetét,vagy egyszerűen csak menj oda hozzá és beszélgess vele valamiről. :)
2012. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, az is lehet, amit te írtál, kérdező és ennek is nagy a valószínűsége.
2012. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen vagy nem tetszel neki és azért néz mert "jesszus ez hogy néz ki??:)"


vagy húú b@sszus dejól néz úgy de úúúgy...

2012. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és hogy tudnék rájönni, hogy melyik.. anélkül, hogy odamennék hozzá?
2012. nov. 29. 10:45
 7/10 A kérdező kommentje:
csak, mert nem vagyok csúnya..sőt azt mondják, hogy gyönyörű vagy. nem nagyképűségből írom, ne értsetek félre.. és ez nem az én véleményem.. nagyon kevés önbizalmam van, sajnos.. teljesen kétségbe vagyok esve..
2012. nov. 29. 10:47
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem annyi idősen ez játszódott le ilyenkor: "de jó ez a csaj, de f@szom, miért csekkol így?!... Úgysem fogok járni vele, amíg egy suliba járunk."


most, ha ilyen van: "De naiv, azt hiszi, lesz valami :)"

2012. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen egy nagyon szép lánnyal történt pár hete, hogy egymással szemben mentünk és, ahogy meglátott egyből simítgatni kezdte a haját, majd, ahogy egymás mellett elmentünk szemeztünk, de egyből lefelé nézett utána. Én nagyon csúnya fiú vagyok, így én sem mertem nézni, ösztönösen elkaptam a fejemet. Szerintem a srác is rondának érzi magát vagy kevésnek hozzád képest.
2012. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert félénk. Velem js ez van...
2012. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!